Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Bronnen
|
Rapporten
|
Kalender
|
Begraafplaatsen
|
Grafstenen
|
Statistieken
|
Familienamen
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
Francais
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Voeg bladwijzer toe
Levend
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Standaard
|
Verticaal
|
Compact
|
Box
|
Alleen tekst
|
(Uitgebreide)kwartierstaat
|
Voorouderwaaier
|
Media
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Derk Geerts Dokter
1798-1873
Frouke Alberts Lindeman
1793-
Tonnies Jans Boender
Roelfien Alberts Pinkster
Derk Alberts Meijer
Janna Berends Wegman
Hilbrand Poppes Gringhuis
Grietje Douwes Snijder
Harm Drewes de Raaf
1809-1857
Tjaakje Pieters Elderman
1807-
Beerta Eilderts Flap
1801-1867
Einje Geerts van der Laan
1793-
Hindrikje Wilkes Schreuder
1786-
Fridrik Harms Niemeijer
Grietje Jans van Oosten
Klaas Kornelis Scheper
1762-1837
Martzen Freerks Veenstra
Sjoerd Hendriks van der Heide
Martien Jans Land
Folkert Wilts van der Veen
Nienke Pieters Diepstra
Riewert Hendriks Vening
-1825
Albertje Jans Kobes
Roelof Freriks Pals
1774-
Annechien Berends
1777-
Jan Berends Pomper
-1830
Hiltje Jannes de Wilde
1777-1857
Hendrik Zwiers
Albertje Alberts Weiland
Klaas Kornelis Broeksma
Marchje Kornelis
Frerik Johannes Terpstra
1752-1828
Lamke Jans Kooystra
1763-1823
Leeuwe Pybes Kooijstra
1757-1826
Akke Aukes
Fokke Gerkes Hofman
1771-1826
Attje Feites Attema
Gerrit Doekles Gerritzen
Woltje Gerlofs Hospes
Albert Hotses Valkema
Corneliske Tjerks
Wiebe Cornelis
Aaltje Floris
Johannes Lampe
-1830
Levend
Andries Feddes Zondervan
Grietje Aedes Broekens
Giel Gerritse Gielen
Cornelisje Couzijns
-1808
Derk Horsseling
Maria van Dam
-1836
Maas Flipsen van de Kamp
Willempje Tiemens
Hartger Hendriks van Diest
-1832
Gerritje Hendriks
-1825
Rik Hendriksen
Elbertje Rengers
Elis Jacobs
Trijntje Aalten
Jan Hendriksen
Levend
Ariën van den Vijzel
Hendrica Dirks
Albert Bijleveld
Hendrijna Harens
Hendrik Alberts Cats
1744-
Geertje Jacobs Cattouw
1751-1778
Arend Lamberts
Geertruid Kiers
1738-
Warner Hendriks
Lammegien Arends
Gosen Benjamins
1757-1812
Arendjen Jans Otten
1763-1807
Hendrik Harms
Fennechien Stoffers
Remmeke Jannes
1746-
Geesje Willems
-1815
Jan Arends Breider
Annegien Wijchers
Willem Steven van Rhoden
Anna van Galen
Albert Veyer
Jentje Buter
Gosen Benjamins
1757-1812
Arendjen Jans Otten
1763-1807
Roelof Egberts Ijmker
1753-1803
Beekje Jacobs Kats
Berend Hendriks Boer
Aaltjen Berends Vos
Lambert Stoffers Oelen
Aaltjen Christiaans Schonewille
Arend Hendriks Stoter
Geesje Hendriks Bosman
1754-
Albert Wolters Klinkjen
1747-
Jentien Thies Talen
Roelof Alberts Koster
1754-
Trijntjen Roelofs van Eek
1754-
Albert Koops de Groot
1745-1822
Jakobje Egberts Tromp
1753-1828
Pieter Gerrits Giesen
1754-
Femmigje Janse
-1809
Jan Flip van Egten
1758-1830
Jantje Jans
Johan Gerhard Becker
1781-1866
Loltje Wijbes van Wijkel
1783-1828
Johan Friderich Huisman
Maria Kaal
Roelof Nijenhuijs
1756-1832
Regina Hendrina Geertruida Schrijvers
-1800
Hendrik Berends Boer
Lammigjen Jans Hup
1778-
Roelof Arends Wolf
1772-
Marrigje Luchies Kok
1776-
Jan Hendriks Bloemberg
Margien Geerts Kaptein
1783-1855
Eerke Dokter
1826-
Hillegien Boender
1825-
Albert Derks Meijer
1822-
Zwaantje Gringhuis
1827-
Pieter Harms Elderman de Raaf
1831-
Marika Flap
1827-
Geert Einjes van der Laan
1820-
Grietje Fridriks Niemeijer
1818-
Freerk Klazes Scheper
1785-1863
Jeltje Sjoerds van der Heide
-1847
Fake Volkerts van der Veen
1813-1866
Trientje Rieuwerts Veening
Jan Pals
1819-
Lammigje Jans Pomper
1820-
Albert Hendriks Zwier
1803-
Janke Broeksma
1808-
Jan Freriks Terpstra
1790-
Jitske Leeuwes Kooistra
1791-1852
Feite Fokkes Hofman
1796-1846
Neeltje Gerrits Gerritzen
1803-1881
Wietze Alberts Valkema
1783-1842
Sjoukjen Wiebes de Vries
1797-
Hermannus Johannes Lampe
1790-1829
Marijke Andries Zondervan
1796-1858
Steven Gielen
-1861
Aaltje Horseling
-1858
Tiemen Maasen van de Kamp
1793-1840
Beertje Hartgers van Diest
1789-1840
Renger Riksen van Beek
1790-1869
Teuntje Ellessen
-1847
Hendrik Jansen van Dasselaar
1787-
Dirkje van den Vijzel
1810-
Jan Alberts Bijl
1766-1837
Annegje Hendriks Kats
1778-1840
Kier Arends Veneman
1775-1839
Annegien Warners
1777-1844
Arend Gosens Benjamins
1798-1884
Annichje Hendriks Schonewille
1794-1874
Jan Remken
1786-1831
Jantien Jans Breider
1795-
Everdina Cornelia van Rhoden
1793-
Jacob Jacobs Mooij
Geesje Alberts Veijer
1782-1840
Hendrik Gosens Benjamins
1795-
Annigje Roelofs Ijmker
1798-
Berend Berends Boer
1795-1848
Annigje Lamberts Oelen
1793-1858
Fake Arends Stoter
1788-1869
Trijntje Alberts Klinkien
1791-1862
Albert Jans Hartman
1775-
Aaltje Roelofs Koster
Koop Alberts de Groot
1779-
Niesjen Pieters Giezen
1783-1827
Roelof Meijer
1783-1857
Janna Klaas
1789-1847
Geert van Egten
1806-1864
Marrigjen Becker
1811-1884
Johan Huisman
1807-1867
Geertje Hendriksen
1804-1882
Johannes Nijenhuis
1791-1848
Annigje Hendriks Boer
1803-
Jan Roelofs Wolf
1810-1861
Geertruida Bloemberg
1812-1901
Teunis Dokter
1854-1892
Janna Meijer
1856-
Harm de Raaf
1852-1915
Henderika van der Laan
1849-1915
Egbert Freerks Scheper
1830-
Nienke Fokkes van der Veen
1836-
Roelof Pals
1842-1875
Hendrikje Alberts Zwier
1840-1909
Frerik Jans Terpstra
1815-1870
Wolten Feites Hofman
1822-1880
Marten Wietzes Valkema
1823-1886
Hermania Hermanus Lampe
1829-1917
Giel Gielen
1824-1854
Maasje van de Kamp
1823-1854
Rik Riksen
1821-1885
Aartje van Dasselaar
1831-1877
Hendrik Bijl
1807-1855
Lammina Veneman
1814-1856
Hendrik Benjamins
1825-1890
Geesje Remken
1825-1875
Thomas Cornelis van Rhoden
1815-1885
Aaltje Mooij
1822-1891
Goosen Benjamins
1825-
Aaltje Boer
1824-1887
Arend Faken Stoter
1814-1892
Trijntjen Hartman
1813-1896
Jan Koops de Groot
1825-1891
Fennigje Roelofs Meijer
1825-1902
Johan Gerard van Egten
1837-1922
Margje Huisman
1834-1909
Hendrik Jan Nijenhuis
1832-1928
Jantien Wolf
1836-1921
Geert Dokter
1879-1939
Maria de Raaf
1877-1943
Hendrik Scheper
1869-1948
Jantje Pals
1866-1937
Lieuwe Terpstra
1859-1940
Hermania Valkema
1862-1938
Giel Gielen
1854-1933
Dirkje Riksen
1860-1934
Arend Bijl
1849-1934
Annigje Benjamins
1860-1903
Jacob Rhoden
1849-1938
Aaltje Benjamins
1864-1906
Fake Stoter
1852-1929
Niesje de Groot
1853-1911
Geert van Egten
1863-
Geertruida Nijenhuis
1863-1942
Teunis Dokter
1900-1964
Hendrikje Scheper
1897-1987
Freerk Terpstra
1888-1959
Beertje Gielen
1887-1962
Hendrik Bijl
1885-1958
Aaltje Rhoden
1885-1921
Arend Stoter
1884-
Jantien van Egten
1889-
Harm Dokter
1922-1970
Harmania Terpstra
1923-1993
Arend Bijl
1915-1943
Levend
Levend
Levend
Levend