Startpagina | Wat is er nieuw | Foto's | (Levens)verhalen | Bronnen | Rapporten | Kalender | Begraafplaatsen | Grafstenen | Statistieken | Familienamen

Pieter Jansz Cramer

Mannelijk ca. 1566 - vóór 1618  (52 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Meer details
Generatie: 1

  1. 1.  Pieter Jansz Cramer is geboren circa 1566 in Vlake,,Zeeland,Nederland; is gestorven vóór 1618.

    Pieter is getrouwd met Neeltje Pieters op 13 okt 1591 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Neeltje is geboren circa 1571 in Leeuwarden,,Friesland,Nederland; is gestorven vóór 19 feb 1597/98. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Ariaantje Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1592 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    2. 3. Neelke Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1593 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    3. 4. Mariken Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1599 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

    Pieter is getrouwd met Adriaantje Simons op 1 mrt 1597/98 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Adriaantje is geboren vóór 1580 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Ariaentien Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1599 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    2. 6. Barber Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 apr 1601 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 25 aug 1602.
    3. 7. Berber Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1602 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    4. 8. Bastiaans Pieters  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 aug 1602 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    5. 9. Janneken Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 sep 1605 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1667 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 10. Grietgen Pieters Cramer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1607 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

    Pieter is getrouwd met Wijlant Adriaens na 1607. Wijlant is geboren vóór 1607. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Ariaantje Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren in 1592 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  2. 3.  Neelke Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren in 1593 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  3. 4.  Mariken Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren in 1599 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  4. 5.  Ariaentien Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren in 1599 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  5. 6.  Barber Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is gedoopt op 26 apr 1601 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 25 aug 1602.

  6. 7.  Berber Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren in 1602 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  7. 8.  Bastiaans Pieters Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is gedoopt op 25 aug 1602 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

    Bastiaans is getrouwd met Hendrik Gerritsz van Gameren op 31 dec 1617 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Hendrik (zoon van Gerrit Gillessen van Gameren en Liedewij Reijmburch) is geboren in 1590 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 25 apr 1664 in Charlois,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Jillis Hendriksz van Gameren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1620 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven na 4 feb 1674/75 in Katendrecht,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 12. Reymborgh Hendrickx van Gameren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 2 apr 1634 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 sep 1720 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Bastiaans is getrouwd met Cornelis Pieters op ten Dijck op 7 mrt 1622/23 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Pieter Willems (op) de Dijck en Maritgen Adriaansdr) is gedoopt op 13 mrt 1597 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 9.  Janneken Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is gedoopt op 29 sep 1605 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1667 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Janneken is getrouwd met Aryen Pieters de Zeeuw op 3 jan 1627 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Aryen (zoon van Pieter Willems (op) de Dijck en Maritgen Adriaansdr) is gedoopt op 6 jan 1591 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1667 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 13. Maritie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1627.
    2. 14. Pieter Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 30 sep 1629 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 15. Ariaentien Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 4 mei 1631 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 16. Lenert Ariensz (Droogendijck)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 6 feb 1633 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1668 in Mijnsheerenland,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven vóór 18 sep 1668 in Westmaas,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 17. Bastiaan Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 apr 1635 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1668.
    6. 18. Willem Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 jan 1637 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 19. Huich Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 nov 1638 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven tussen 25 sep 1686 en 12 jun 1688.
    8. 20. Cornelis Ariensz de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 dec 1640 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 28 dec 1716 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 21. Pieter Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 dec 1640 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 22. Anneke Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 mrt 1643 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    11. 23. Aerjen Ariens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 dec 1646 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 apr 1716 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  9. 10.  Grietgen Pieters Cramer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren in 1607 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 11.  Jillis Hendriksz van Gameren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1620 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven na 4 feb 1674/75 in Katendrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Jillis is getrouwd met Ariaantje Pietersdr de Raadt op 22 dec 1647 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Ariaantje (dochter van Pieter de Raadt en Lijsbeth Wouters Verduijn) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 12.  Reymborgh Hendrickx van Gameren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 2 apr 1634 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 sep 1720 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Reymborgh is getrouwd met Cornelis Ariensz van der Kulk op 17 mrt 1658 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Arie van der Kulk en Maartje Cornelisse) is gedoopt op 22 sep 1630 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 24. Sijtje Cornelisdr van der Kulk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 nov 1661 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 nov 1722 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 25. Arie van der Kulk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 jun 1665 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 26. Dammas Cornelisz van der Kulk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1668 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 13.  Maritie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren circa 1627.

    Gezin/Partner: Leendert Cornelisz Coman. Leendert is geboren circa 1628 in Mijnsheerenland,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 14.  Pieter Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 30 sep 1629 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Pieter is getrouwd met Ariaentje Jacobs Vinck op 31 dec 1651 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Ariaentje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 15.  Ariaentien Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 4 mei 1631 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Ariaentien is getrouwd met Claes Jansz Schelling op 22 jan 1650/51 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Claes is geboren circa 1631; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Jan Lodewijcksz. Jan (zoon van Lodwijck Gerritsz en Sijgje Cornelis) is gedoopt op 30 mei 1632 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 16.  Lenert Ariensz (Droogendijck) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 6 feb 1633 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1668 in Mijnsheerenland,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven vóór 18 sep 1668 in Westmaas,,Zuid-Holland,Nederland.

    Lenert is getrouwd met Stijntje Pouwels op 25 mei 1659 in Westmaas,,Zuid-Holland,Nederland. Stijntje (dochter van Thijs Pouwels en Barber Ariensd) is geboren in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven na 1663 in Westmaas,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Lenert is getrouwd met Maycke Cornelis Conincks op 23 jan 1660/61 in Capelle aan den IJssel,,Zuid-Holland,Nederland. Maycke is geboren in 1641 in Capelle aan den IJssel,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1669 in Westdijk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 17.  Bastiaan Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 1 apr 1635 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1668.

    Bastiaan is getrouwd met Ariaentje Andries op 11 jan 1664/65 in Dubbeldam,,Zuid-Holland,Nederland. Ariaentje is geboren in Hardinxveld,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 18.  Willem Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 18 jan 1637 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Jacomijntje Wouters. Jacomijntje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 19.  Huich Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 14 nov 1638 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven tussen 25 sep 1686 en 12 jun 1688.

    Huich is getrouwd met Leentje Cornelis Boterklomp in 1667 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland. Leentje (dochter van Cornelis Teunis Simons Boterklomp en Anneke Pieters) is gedoopt op 9 feb 1642 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 20.  Cornelis Ariensz de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 23 dec 1640 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 28 dec 1716 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Cornelis is getrouwd met Willemtie Cornelisz Schansman op 24 feb 1675 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 27. Ary Cornelisse de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 dec 1675 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 9 jun 1757 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 28. Willem Corenlisz de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 mrt 1677 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1683.
    3. 29. Lijsbeth Cornelis de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 apr 1681 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 jun 1726 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 30. Willem Cornelisz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 jan 1683 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 okt 1773.

    Cornelis is getrouwd met Ariaentje Ariensdr Nuchteren op 14 jan 1685 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Ariaentje (dochter van Arien Nuchteren en Pietertje) is gedoopt op 28 aug 1661 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 21.  Pieter Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 23 dec 1640 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 22.  Anneke Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 29 mrt 1643 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  13. 23.  Aerjen Ariens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 9 dec 1646 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 apr 1716 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Aerjen is getrouwd met Heijltje Pleunen Vinck op 24 feb 1669 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Heijltje (dochter van Pleun Jans Vinck(En) en Grietgen Damissen) is geboren op 2 dec 1640 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 nov 1704. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 31. Grietje Ariens de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 aug 1671 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.


Generatie: 4

  1. 24.  Sijtje Cornelisdr van der Kulk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 20 nov 1661 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 nov 1722 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Sijtje is getrouwd met Aert Dirksz van der Staaij op 20 jun 1690 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland. Aert (zoon van Derck Geurtzen en Alitgen Jans van der Staaij) is gedoopt op 28 jan 1662 in Vierlingsbeek,,Noord-Brabant,Nederland; is gestorven op 19 jun 1739 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 32. Dirckje Aertsdr van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 nov 1690 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 33. Cornelis Aertsz van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 jan 1693 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 31 dec 1760 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 34. Jan Aertszn van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 aug 1695 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 35. Ary Aertsz van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 jun 1698 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 aug 1758 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 36. Willemtje Aertsdr van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 4 dec 1701 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 nov 1774 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 25.  Arie van der Kulk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 14 jun 1665 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 26.  Dammas Cornelisz van der Kulk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1668 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Dammas is getrouwd met Anneken Willems de Kinder op 31 mrt 1697 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Anneken (dochter van Willem Jansen de Kinder en Lijsbeth Hendricks van den Berg) is gedoopt op 17 jan 1675 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 27.  Ary Cornelisse de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 22 dec 1675 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 9 jun 1757 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Ary is getrouwd met Jannetje Teunisdr Drogendijck op 22 aug 1711 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Jannetje (dochter van Teunis Jacobsz Droogendijck en Stijntje Jans) is gedoopt op 29 okt 1679 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 jun 1757 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 37. Cornelis Arentse de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 okt 1712 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 nov 1743.
    2. 38. Willempje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 dec 1713 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 39. Leyntje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 dec 1715 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 18 mei 1754 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 40. Teunis de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 nov 1720 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 jan 1722 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  5. 28.  Willem Corenlisz de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 14 mrt 1677 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1683.

  6. 29.  Lijsbeth Cornelis de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 20 apr 1681 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 jun 1726 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Lijsbeth is getrouwd met Jan Daniels Vleckharing op 27 mei 1708 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Jan (zoon van Daniel Jans Vleckharing en Jannetie Pietersdr van der Linde) is geboren in 1685 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 31 mrt 1752. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 30.  Willem Cornelisz Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 31 jan 1683 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 okt 1773.

    Willem is getrouwd met Maayken Jacobs de Boer op 23 nov 1721 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland. Maayken is geboren in 1701 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 31.  Grietje Ariens de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 16 aug 1671 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Grietje is getrouwd met Frans Florisse Plaisier op 8 aug 1694 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Frans (zoon van Floris Fransz Plaisier en Pietertje Cornelis) is gedoopt op 20 okt 1658 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 apr 1724. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 41. Huijgh Fransen Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 6 aug 1695 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 42. Arij Fransz Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 mrt 1696/97 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 mei 1738 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 43. Willem Fransz Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 aug 1699 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 mrt 1751/52 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 44. Pleun Fransen Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 nov 1701 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 45. Aeltie Fransen Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 8 sep 1702 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 9 okt 1703.
    6. 46. Aeltie Fransen Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 okt 1703 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 jun 1779 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 47. Heiltje Fransdr Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 21 mrt 1706 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 31 mrt 1779 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 48. Pietertje Fransen Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 mrt 1708 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 49. Maaike Franse Plaisier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 jun 1710 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Grietje is getrouwd met Jan Ariens Kool in 1725. Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 5

  1. 32.  Dirckje Aertsdr van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 19 nov 1690 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 33.  Cornelis Aertsz van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 25 jan 1693 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 31 dec 1760 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 34.  Jan Aertszn van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 28 aug 1695 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  4. 35.  Ary Aertsz van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 15 jun 1698 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 aug 1758 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Ary is getrouwd met Ariaantje Maartensdr van Driel op 13 apr 1736 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Ariaantje (dochter van Maerten Leendertszn van Driel en Jannetje Fransdr Pleijzier) is gedoopt op 17 dec 1713 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 aug 1786 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 50. Fijchje van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 6 mei 1738 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    2. 51. Leendert Foppe van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 dec 1739 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 52. Adrianus Ariens van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 10 sep 1741 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 sep 1812 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 53. Pieter Ariensz van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 apr 1743 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    5. 54. Maarten van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 6 sep 1744 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    6. 55. Cornelis van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 jul 1746 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    7. 56. Jan van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 okt 1747 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    8. 57. Maerten van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 mrt 1749/50 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    9. 58. Fijchje Ariensdr van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 dec 1751 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    10. 59. Maerten van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 4 nov 1753 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    11. 60. Frans van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 jul 1755 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 mei 1819 in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

  5. 36.  Willemtje Aertsdr van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 4 dec 1701 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 nov 1774 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willemtje is getrouwd met Willem Janszn van den BergRidderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Willem (zoon van Jan Evertszn van den Berg en Neeltje Willemsdr Penning) is gedoopt op 23 jul 1702 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 61. Fijgje Willemsd van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  6. 37.  Cornelis Arentse de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 24 okt 1712 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 nov 1743.

    Gezin/Partner: Aeltje Pieters Hordijk. Aeltje (dochter van Pieter Ingense Hordijk en Lijntien Ariens Hoogvliet) is gedoopt op 15 jan 1708 in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 okt 1746. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 62. Arie de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 mrt 1732/33 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 mrt 1733 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 63. Arie Cornelisse de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 mei 1735 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 19 mei 1735 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 feb 1800 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 64. Pieter de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 nov 1737 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 mei 1738 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 65. Lijntje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 mrt 1736/37 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 29 mrt 1739 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 feb 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  7. 38.  Willempje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 9 dec 1713 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willempje is getrouwd met Cornelis Claes Boer op 8 nov 1744 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis is geboren in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 39.  Leyntje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 1 dec 1715 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 18 mei 1754 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leyntje is getrouwd met Eldert Otto Groenendijk op 7 nov 1751 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Eldert is geboren in Rhoon,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 40.  Teunis de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 7 nov 1720 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 jan 1722 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  10. 41.  Huijgh Fransen Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 6 aug 1695 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  11. 42.  Arij Fransz Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 3 mrt 1696/97 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 mei 1738 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 43.  Willem Fransz Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 23 aug 1699 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 mrt 1751/52 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  13. 44.  Pleun Fransen Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 13 nov 1701 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  14. 45.  Aeltie Fransen Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 8 sep 1702 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 9 okt 1703.

  15. 46.  Aeltie Fransen Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 9 okt 1703 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 jun 1779 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 47.  Heiltje Fransdr Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 21 mrt 1706 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 31 mrt 1779 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Heiltje is getrouwd met Bastiaan Leendertsz Nuchteren in 1733. Bastiaan (zoon van Leendert Bastiaensz Nuchteren en Teuntje Aertsdr Visser) is gedoopt op 11 apr 1706 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1767 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 66. Frans Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 7 feb 1734 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 67. Frans Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 aug 1735 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 68. Leendert Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1738 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 69. Arij Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 mrt 1740 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 70. Jan Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 okt 1741 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 71. Floris Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 sep 1743 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 72. Maijke Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 aug 1745 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 73. Grietje Bastiaans Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 nov 1749 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  17. 48.  Pietertje Fransen Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 25 mrt 1708 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  18. 49.  Maaike Franse Plaisier Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 15 jun 1710 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.


Generatie: 6

  1. 50.  Fijchje van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 6 mei 1738 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  2. 51.  Leendert Foppe van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 20 dec 1739 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Geertrui van 't Selfden op 14 mei 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Geertrui (dochter van Damme Ariens van 't Selfden en Cornelia Ariens van der Waal) is gedoopt op 22 sep 1748 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 74. Adriana van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 okt 1769 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 75. Arij van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 2 sep 1770 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 76. Arij van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 8 dec 1771 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 sep 1859 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 77. Dammes van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 aug 1774 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 78. Cornelis van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 mei 1777 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 79. Johannes van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 mei 1777 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 80. Johannes van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 aug 1779 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 81. Cornelia van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 dec 1780 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 82. Johannis Leendertzn van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 nov 1782 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 jan 1871 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 83. Adrianus van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 jan 1786 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    11. 84. Cornelia van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 feb 1787 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    12. 85. Adriana van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 mei 1789 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 10 mei 1789 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    13. 86. Fransicus van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 mei 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 21 mei 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 mei 1862 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 52.  Adrianus Ariens van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 10 sep 1741 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 sep 1812 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  4. 53.  Pieter Ariensz van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 14 apr 1743 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  5. 54.  Maarten van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 6 sep 1744 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  6. 55.  Cornelis van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 24 jul 1746 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  7. 56.  Jan van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 22 okt 1747 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  8. 57.  Maerten van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 15 mrt 1749/50 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  9. 58.  Fijchje Ariensdr van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 12 dec 1751 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  10. 59.  Maerten van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 4 nov 1753 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  11. 60.  Frans van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 27 jul 1755 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 mei 1819 in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 61.  Fijgje Willemsd van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Gezin/Partner: Jacob Jacobsz Heinoordt. Jacob (zoon van Jacob Jacobsz Heinoord en Soetje Hendriksd Houmes) is gedoopt op 23 jul 1724 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 87. Japik Japiksz Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 nov 1747 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 88. Zoetje Heinoort  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 mrt 1750 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 25 okt 1754 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 89. Willem Jacobsz Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 okt 1752 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 5 jan 1795 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 90. Aart Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 jun 1758 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 91. Soetje Jacobsd Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 dec 1760 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 92. Jannigje Jacobsd Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 mei 1763 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 93. Jacob Jacobsz Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 10 feb 1765 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 94. Jan Jacobs Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 okt 1767 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 95. Jan Jacobs Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 mrt 1771 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  13. 62.  Arie de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 22 mrt 1732/33 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 mrt 1733 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  14. 63.  Arie Cornelisse de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 14 mei 1735 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 19 mei 1735 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 feb 1800 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Grietje Gerritsdr Slotboom. Grietje (dochter van Gerrit Slotboom en Willemijntje Kortiana Vlasblom) is geboren op 16 sep 1735 in Charlois,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 18 sep 1735 in Charlois,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 19 aug 1808 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 96. Aaltje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 apr 1761 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 26 apr 1761 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 nov 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 97. Gerrit Ariesse de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 jan 1763 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 16 jan 1763 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 sep 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 98. Willemijntje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 jun 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 2 jul 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 jul 1813 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 99. Cornelia de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 jul 1773 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 25 jul 1773 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 nov 1832 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 100. Christiana de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 okt 1777 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 19 okt 1777 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 dec 1847 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  15. 64.  Pieter de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 24 nov 1737 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 mei 1738 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 65.  Lijntje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 24 mrt 1736/37 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 29 mrt 1739 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 feb 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Lijntje is getrouwd met Jan Jacobus van Hulst op 19 feb 1764 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Jan is geboren in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  17. 66.  Frans Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 7 feb 1734 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  18. 67.  Frans Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 28 aug 1735 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  19. 68.  Leendert Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren circa 1738 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Maijke Aards Nugteren. Maijke (dochter van Aart Leenderts Nuchteren en Grietje Pleunen van der Linden) is geboren in Kijfhoek,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 19 feb 1741 in Heerjansdam,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 101. Bastiaan Leenderts Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 feb 1764 in Heerjansdam,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 102. Gritie Leenderts Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 dec 1765 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 103. Gritie Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jun 1767 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 104. Aart Leendertse Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 8 okt 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 nov 1847 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  20. 69.  Arij Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 9 mrt 1740 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  21. 70.  Jan Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 15 okt 1741 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  22. 71.  Floris Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 15 sep 1743 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  23. 72.  Maijke Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 1 aug 1745 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  24. 73.  Grietje Bastiaans Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 16 nov 1749 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.


Generatie: 7

  1. 74.  Adriana van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 1 okt 1769 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 75.  Arij van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 2 sep 1770 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 76.  Arij van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 8 dec 1771 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 sep 1859 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland.

  4. 77.  Dammes van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 28 aug 1774 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  5. 78.  Cornelis van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 18 mei 1777 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  6. 79.  Johannes van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 18 mei 1777 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  7. 80.  Johannes van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 1 aug 1779 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  8. 81.  Cornelia van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 24 dec 1780 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  9. 82.  Johannis Leendertzn van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 3 nov 1782 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 jan 1871 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Johannis is getrouwd met Jenneke Ariese van den Berg op 7 nov 1811 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Jenneke (dochter van Arij Fleurisse van den Berg en Lijntje Moerkerken) is geboren op 12 apr 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 17 apr 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 mei 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 105. Leendert van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1812; is gestorven op 1 dec 1879 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 106. Arie van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 nov 1814 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 nov 1860 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 107. Dammis van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 feb 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 108. Dammis van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 aug 1818 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 mei 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 109. Lijntje van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 jan 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 mrt 1869 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 110. Geertruij van der Staay  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 nov 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 apr 1912 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 111. Pieter van der Staaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 aug 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 nov 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  10. 83.  Adrianus van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 15 jan 1786 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  11. 84.  Cornelia van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 11 feb 1787 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 85.  Adriana van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 mei 1789 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 10 mei 1789 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  13. 86.  Fransicus van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 mei 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 21 mei 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 mei 1862 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  14. 87.  Japik Japiksz Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 19 nov 1747 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  15. 88.  Zoetje Heinoort Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 26 mrt 1750 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 25 okt 1754 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 89.  Willem Jacobsz Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 22 okt 1752 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland; is begraven op 5 jan 1795 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willem is getrouwd met Elisabeth Bravenboer op 7 jun 1789 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Elisabeth (dochter van Dirk Cornelisz Bravenboer en Jannetje Wouters van der Waal) is gedoopt op 27 jun 1762 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 sep 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 112. Jacob Willemsz Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 21 feb 1790 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 16 feb 1794.
    2. 113. Jannigje Willemsd Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 jan 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 16 dec 1792.
    3. 114. Jannigje Willemsd Heijnoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 dec 1792 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 16 dec 1792 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 apr 1869 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 115. Jacob Willemsz Heinoordt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 jan 1794 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  17. 90.  Aart Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 13 jun 1758 in IJsselmonde,,Zuid-Holland,Nederland.

  18. 91.  Soetje Jacobsd Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 14 dec 1760 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  19. 92.  Jannigje Jacobsd Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 29 mei 1763 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  20. 93.  Jacob Jacobsz Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 10 feb 1765 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  21. 94.  Jan Jacobs Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 25 okt 1767 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  22. 95.  Jan Jacobs Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 3 mrt 1771 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  23. 96.  Aaltje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 24 apr 1761 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 26 apr 1761 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 nov 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Aaltje is getrouwd met Arie Pieterse Karsseboom op 16 mei 1790 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Arie en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  24. 97.  Gerrit Ariesse de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 10 jan 1763 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 16 jan 1763 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 sep 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Regina de Haan op 15 mei 1791 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Regina (dochter van Mattheus Mattheusz de Haan en Maggeltje van Pelt) is geboren op 7 apr 1771 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 14 apr 1771 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 mrt 1798 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 116. Arie de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 mrt 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 18 mrt 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1841 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 117. Mattheus de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 apr 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 27 apr 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 dec 1879 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 118. Cornelis de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 jul 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 31 jul 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 feb 1871 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Willemijntje Slotboom op 17 okt 1800 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Willemijntje (dochter van Corstiaan Slotboom en Aaltje Pieters van Dongelen) is gedoopt op 26 jan 1766 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 nov 1831 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 119. Corstiaan de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 sep 1801 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 13 sep 1801 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 dec 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 120. Gerrit de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 sep 1802 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 12 sep 1802 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 okt 1802 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 121. Gerrit de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 feb 1804 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 26 feb 1804 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 mrt 1804 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 122. Grietje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 apr 1805 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 28 apr 1805 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 1848 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 123. Pieter de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 mei 1806 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 25 mei 1806 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mei 1814 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  25. 98.  Willemijntje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 26 jun 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 2 jul 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 jul 1813 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willemijntje is getrouwd met Kornelis Pieterse Kersseboom op 12 mei 1791 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Kornelis is geboren in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  26. 99.  Cornelia de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 22 jul 1773 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 25 jul 1773 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 nov 1832 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Cornelia is getrouwd met Jan Adriaanse van de Ven op 3 aug 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Jan is geboren op 6 jul 1768 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in 1808. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  27. 100.  Christiana de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 14 okt 1777 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 19 okt 1777 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 dec 1847 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Christiana is getrouwd met Willem Florisse Nugteren op 3 mei 1804 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Willem en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  28. 101.  Bastiaan Leenderts Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 26 feb 1764 in Heerjansdam,,Zuid-Holland,Nederland.

  29. 102.  Gritie Leenderts Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 1 dec 1765 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  30. 103.  Gritie Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 19 jun 1767 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  31. 104.  Aart Leendertse Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 8 okt 1769 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 nov 1847 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Aart is getrouwd met Regina Gerritse de Haan op 20 apr 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Regina (dochter van Gerrit Matheusz de Haan en Neeltje Willems Kuijper) is gedoopt op 28 aug 1768 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 124. Gerrit Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 jun 1793 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 mei 1866 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 125. Leendert Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 sep 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 14 sep 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 okt 1863 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 126. Maaijke Nuchteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 okt 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 30 okt 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Aart is getrouwd met Lijsbet Aarts van der Waal op 12 nov 1799 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Lijsbet is gedoopt op 9 okt 1768 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 aug 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 127. Marijgje Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 sep 1801 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 13 sep 1801 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 128. Aart Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 feb 1805 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 10 feb 1805 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 129. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 nov 1807 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 15 nov 1807 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.


Generatie: 8

  1. 105.  Leendert van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1812; is gestorven op 1 dec 1879 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 106.  Arie van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 1 nov 1814 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 nov 1860 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Arie is getrouwd met Adriaantje de Koning op 16 mei 1856 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Adriaantje (dochter van Pieter de Koning en Geertje Hooijmeijer) is geboren in 1822 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Arie is getrouwd met Macheltje Husselman op 6 mrt 1846 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Macheltje (dochter van Pieter Husselman en Maaike van Beek) is geboren in 1825 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 107.  Dammis van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 feb 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  4. 108.  Dammis van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 aug 1818 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 mei 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Dammis is getrouwd met Willempje den Ouden op 27 apr 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Willempje (dochter van Jan den Ouden en Willemina van Overbeek) is geboren in 1824 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 109.  Lijntje van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 13 jan 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 mrt 1869 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Lijntje is getrouwd met Fransicus van der Staaij op 14 dec 1860 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Fransicus (zoon van Leendert van der Staaij en Geertrui van 't Zelfde) is geboren in 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Lijntje is getrouwd met Cornelis van der Stel op 22 okt 1841 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Arie van der Stel en Annigje van den Burger) is geboren in 1815 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 110.  Geertruij van der Staay Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 13 nov 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 apr 1912 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Geertruij is getrouwd met Gerrit Bestebreurtje op 23 jul 1847 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Gerrit (zoon van Pieter Bestebreurtje en Lena Hendriksdr van Leeuwen) is geboren op 5 apr 1820 in Dubbeldam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 130. Pieter Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 jan 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 apr 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 131. Pieter Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 jan 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 mei 1934 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 132. Johannes Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 sep 1850 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 dec 1913 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 133. Lena Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 jan 1852 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 feb 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 134. Hendrik Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 okt 1857 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 aug 1943 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 135. Lena Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 jun 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 aug 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 136. Lena Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 mrt 1864 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 apr 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

  7. 111.  Pieter van der Staaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 2 aug 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 nov 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  8. 112.  Jacob Willemsz Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 21 feb 1790 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 16 feb 1794.

  9. 113.  Jannigje Willemsd Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 23 jan 1791 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 16 dec 1792.

  10. 114.  Jannigje Willemsd Heijnoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 12 dec 1792 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 16 dec 1792 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 apr 1869 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Jannigje is getrouwd met Pieter Baas op 12 mrt 1812 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Pieter (zoon van Arie Baas en Pietertje Buitendijk) is geboren in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jannigje is getrouwd met Arie de Zeeuw op 25 nov 1814 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Arie (zoon van Gerrit Ariesse de Zeeuw en Regina de Haan) is geboren op 10 mrt 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 18 mrt 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1841 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 137. Willem de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1816 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 138. Gerrit de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 139. Regina de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1893 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 140. Elisabeth de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 mrt 1822 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 1891 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 141. Willemijntje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  11. 115.  Jacob Willemsz Heinoordt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is gedoopt op 16 jan 1794 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 116.  Arie de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 10 mrt 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 18 mrt 1792 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1841 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Arie is getrouwd met Jannigje Willemsd Heijnoordt op 25 nov 1814 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Jannigje (dochter van Willem Jacobsz Heinoordt en Elisabeth Bravenboer) is geboren op 12 dec 1792 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 16 dec 1792 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 apr 1869 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 137. Willem de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1816 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 138. Gerrit de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 139. Regina de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1893 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 140. Elisabeth de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 mrt 1822 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 1891 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 141. Willemijntje de Zeeuw  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  13. 117.  Mattheus de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 20 apr 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 27 apr 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 dec 1879 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Mattheus is getrouwd met Neeltje van der Giessen op 2 jun 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Neeltje (dochter van Gerrit van der Giessen en Pietertje Klein) is geboren op 4 jan 1800 in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 jan 1826 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Mattheus is getrouwd met Geertruida van der Giessen op 16 nov 1827 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Geertruida (dochter van Gerrit van der Giessen en Pietertje Klein) is geboren op 6 mrt 1808 in Barendrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 mei 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  14. 118.  Cornelis de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 26 jul 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 31 jul 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 feb 1871 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Cornelis is getrouwd met Rookje van Nes op 17 apr 1818 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Rookje (dochter van Willem van Nes en Elisabeth Plaisier) is geboren op 25 apr 1799; is gestorven op 16 feb 1874. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  15. 119.  Corstiaan de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 6 sep 1801 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 13 sep 1801 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 dec 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 120.  Gerrit de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 9 sep 1802 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 12 sep 1802 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 okt 1802 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  17. 121.  Gerrit de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 22 feb 1804 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 26 feb 1804 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 mrt 1804 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  18. 122.  Grietje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 21 apr 1805 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 28 apr 1805 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 1848 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Grietje is getrouwd met Jacob Elshout op 7 jan 1832 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland. Jacob is geboren in 1810; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  19. 123.  Pieter de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Gerrit7, 63.Arie6, 37.Cornelis5, 27.Ary4, 20.Cornelis3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 21 mei 1806 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 25 mei 1806 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mei 1814 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  20. 124.  Gerrit Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is gedoopt op 9 jun 1793 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 mei 1866 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  21. 125.  Leendert Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 8 sep 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 14 sep 1794 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 okt 1863 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Hendrijntje Bakker op 2 aug 1816 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Hendrijntje (dochter van Bastiaan Bakker en Cornelia van den Toom) is geboren op 1786 - 1796 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 okt 1817 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 142. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 mrt 1817 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 mei 1817 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Geertje Aardoom op 13 mrt 1818 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland. Geertje (dochter van Jan Aardoom en Lijdia den Hoed) is gedoopt op 8 nov 1795 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 jul 1863 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 143. Aart Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 sep 1819 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 144. NN Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 jul 1821 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 jul 1821 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 145. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 dec 1822 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 dec 1822 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 146. Jan Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 nov 1823 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 mei 1900 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 147. Gerrit Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 dec 1825 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 aug 1827 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 148. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 feb 1827 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 sep 1843 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 149. Gerrit Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 apr 1830 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 aug 1847 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 150. NN Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 apr 1832 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 apr 1832 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 151. Leendert Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 jan 1841 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 nov 1911 in Spijkenisse,,Zuid-Holland,Nederland.

  22. 126.  Maaijke Nuchteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 23 okt 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 30 okt 1796 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  23. 127.  Marijgje Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 7 sep 1801 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 13 sep 1801 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  24. 128.  Aart Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 6 feb 1805 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 10 feb 1805 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  25. 129.  Regina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 6 nov 1807 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gedoopt op 15 nov 1807 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.


Generatie: 9

  1. 130.  Pieter Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 4 jan 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 apr 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 131.  Pieter Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 17 jan 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 mei 1934 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Pieter is getrouwd met Geertruida van Straten op 25 apr 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Geertruida (dochter van Wouter van Straten en Neeltje Kraaijeveld) is geboren op 4 sep 1854 in Sliedrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 jun 1929 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 152. Gerrit Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 jul 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 feb 1943 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 153. Wouter Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 nov 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 nov 1951 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 154. Geertrui Johanna Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 mrt 1880 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    4. 155. Neeltje Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 jan 1882 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 nov 1901 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 156. Johannes Thomas Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jun 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    6. 157. Bastiaantje Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 nov 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.
    7. 158. Lena Hendrika Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 feb 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 aug 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 159. Aplonia Wouterina Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 dec 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 jan 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 160. Jan Pieter Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 dec 1890 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jan 1901 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 161. Hendrik Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 nov 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 nov 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    11. 162. Lena Hendrika Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 feb 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 jul 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    12. 163. Lena Hendrika Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 okt 1893 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  3. 132.  Johannes Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 18 sep 1850 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 dec 1913 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Johannes is getrouwd met Regina Nugteren op 8 sep 1871 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Regina (dochter van Aart Nugteren en Elisabeth de Zeeuw) is geboren op 7 jan 1851 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 mei 1920 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 164. Geertrui Elisabeth Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jan 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 jul 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 165. Geertrui Elisabeth Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 mrt 1873 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 166. Elisabeth Geertrui Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 feb 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mrt 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 167. Willem Gerrit Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 jul 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 feb 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 168. NN Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 169. Elisabeth Geertrui Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 apr 1880 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 feb 1937 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 170. Wilhelmina Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 171. Gerrit Willem Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 dec 1882 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 aug 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 172. Wilhelmina Regina Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 aug 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 okt 1912 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 173. Gerrit Willem Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 apr 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    11. 174. Gerrit Willem Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 sep 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 feb 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    12. 175. NN Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    13. 176. Gerrit Aart Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 nov 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 jan 1951 in Ugchelen,,Gelderland,Nederland.

  4. 133.  Lena Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 28 jan 1852 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 feb 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  5. 134.  Hendrik Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 okt 1857 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 aug 1943 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Hendrik is getrouwd met Anna de Kool op 20 jan 1887 in Heerjansdam,,Zuid-Holland,Nederland. Anna (dochter van Jakob de Kool en Adriana Grandia) is geboren op 23 mrt 1862 in Heerjansdam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 jun 1937 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 135.  Lena Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 3 jun 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 aug 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  7. 136.  Lena Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 19 mrt 1864 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 apr 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Cornelis Molendijk. Cornelis (zoon van Jan Molendijk en Geertje Vonk) is geboren in 1865; is gestorven op 2 jul 1943 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 137.  Willem de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1816 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willem is getrouwd met Geertruij Maaskant op 22 mei 1836 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Geertruij (dochter van Aart Maaskant en Cornelia Molendijk) is geboren in 1818 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 138.  Gerrit de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1817 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Wilhelmina van Nes op 19 okt 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Wilhelmina (dochter van Florus van Nes en Rookje van Tuijl) is geboren in 1827 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 139.  Regina de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1820 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1893 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Regina is getrouwd met Gerardus Bulsing op 13 mei 1842 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Gerardus (zoon van Gerrit Bulsing en Sijgje Bakker) is geboren in 1818 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 140.  Elisabeth de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 25 mrt 1822 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 1891 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Elisabeth is getrouwd met Aart Nugteren op 8 mei 1846 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Aart (zoon van Leendert Nugteren en Geertje Aardoom) is geboren op 21 sep 1819 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 177. Arie Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 nov 1847 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 feb 1923 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 178. Gerrit Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 nov 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 179. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 dec 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 mrt 1850 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 180. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jan 1851 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 mei 1920 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 181. Jannetje Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 okt 1852 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 dec 1918 in Haren,,Groningen,Nederland.
    6. 182. Leendert Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 sep 1854 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mrt 1928 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 183. Geertje Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 sep 1856 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 feb 1925 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 184. Wilhelmina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 jun 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 aug 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 185. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 jul 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 nov 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 186. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 jun 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 aug 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 141.  Willemijntje de Zeeuw Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1823 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willemijntje is getrouwd met Wilhelmus Verstegen op 24 nov 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Wilhelmus (zoon van Jan Hendrik Verstegen en Maria Rij) is geboren in 1816 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  13. 142.  Regina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 9 mrt 1817 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 mei 1817 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  14. 143.  Aart Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 21 sep 1819 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 jan 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Aart is getrouwd met Elisabeth de Zeeuw op 8 mei 1846 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Elisabeth (dochter van Arie de Zeeuw en Jannigje Willemsd Heijnoordt) is geboren op 25 mrt 1822 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 1891 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 177. Arie Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 nov 1847 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 feb 1923 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 178. Gerrit Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 nov 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 179. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 dec 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 mrt 1850 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 180. Regina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jan 1851 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 mei 1920 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 181. Jannetje Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 okt 1852 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 dec 1918 in Haren,,Groningen,Nederland.
    6. 182. Leendert Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 sep 1854 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mrt 1928 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 183. Geertje Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 sep 1856 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 feb 1925 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 184. Wilhelmina Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 jun 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 aug 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 185. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 jul 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 nov 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 186. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 jun 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 aug 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  15. 144.  NN Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 27 jul 1821 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 jul 1821 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 145.  Regina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 4 dec 1822 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 dec 1822 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  17. 146.  Jan Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 26 nov 1823 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 mei 1900 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Jan is getrouwd met Stijna Molendijk op 19 mei 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Stijna (dochter van Arie Molendijk en Ariaantje Houwelingen) is geboren in 1824; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  18. 147.  Gerrit Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 13 dec 1825 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 aug 1827 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  19. 148.  Regina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 4 feb 1827 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 sep 1843 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  20. 149.  Gerrit Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 4 apr 1830 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 aug 1847 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  21. 150.  NN Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 13 apr 1832 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 apr 1832 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  22. 151.  Leendert Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 16 jan 1841 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 nov 1911 in Spijkenisse,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Willemina Margaretha Vogelaar op 14 mei 1862 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland. Willemina (dochter van Willem Vogelaar en Margaretha Zevenbergen) is geboren op 28 mrt 1836 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 jan 1911 in Spijkenisse,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 187. Margaretha Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 mrt 1863 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 okt 1895 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 188. NN Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 apr 1864 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 apr 1864 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 189. Leendert Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 aug 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 mei 1937 in Oud-Beijerland,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 190. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 aug 1869 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 191. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mei 1870 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 192. Willem Nugteren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 mrt 1872 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland.


Generatie: 10

  1. 152.  Gerrit Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 25 jul 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 feb 1943 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Elisabeth van Nes. Elisabeth is geboren in sep 1873; is gestorven op 20 jul 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 193. NN Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jul 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 jul 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 194. Maria Johanna Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jan 1910; is gestorven op 15 sep 1918 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 195. Geertruida Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1911; is gestorven op 23 dec 1922 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 196. Adrianus Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1916; is gestorven op 18 apr 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 153.  Wouter Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 18 nov 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 nov 1951 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 197. Pleuntje Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1915; is gestorven op 4 dec 1942 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 198. Johannes Thomas Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 feb 1911 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 feb 1911 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 154.  Geertrui Johanna Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 mrt 1880 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  4. 155.  Neeltje Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 29 jan 1882 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 nov 1901 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  5. 156.  Johannes Thomas Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 jun 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  6. 157.  Bastiaantje Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 2 nov 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  7. 158.  Lena Hendrika Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 3 feb 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 aug 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  8. 159.  Aplonia Wouterina Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 dec 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 26 jan 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  9. 160.  Jan Pieter Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 2 dec 1890 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jan 1901 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  10. 161.  Hendrik Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 24 nov 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 nov 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  11. 162.  Lena Hendrika Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 feb 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 jul 1892 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  12. 163.  Lena Hendrika Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 okt 1893 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven.

  13. 164.  Geertrui Elisabeth Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 jan 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 jul 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  14. 165.  Geertrui Elisabeth BestebreurtjeGeertrui Elisabeth Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 mrt 1873 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Geertrui is getrouwd met Pieter Cornelis Ambachtsheer op 28 aug 1896 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland. Pieter (zoon van Pieter Ambachtsheer en Geertje Huizer) is geboren op 24 aug 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 aug 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 199. Johannes Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 dec 1896 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 mei 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 200. Gerrit Aard Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 mei 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 aug 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 201. Geertje Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 aug 1899 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 dec 1967 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 202. Regina Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jan 1901 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 feb 1976 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 203. Pieternella Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 feb 1902 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jan 1988 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 204. Gerrit Aart Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mrt 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 sep 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 205. Elisabeth Geertrui Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 mrt 1905 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 sep 1916 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 206. Gerrit Aart Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 mrt 1907 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 1947 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 207. Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 okt 1908 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 dec 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 208. Aart Gerrit Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jan 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 okt 1962 in Zeist,,Utrecht,Nederland.
    11. 209. Hendrik Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 mrt 1914 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 jan 1986 in Florida,USA.

  15. 166.  Elisabeth Geertrui Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 1 feb 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mrt 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 167.  Willem Gerrit Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 27 jul 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 feb 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  17. 168.  NN Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  18. 169.  Elisabeth Geertrui Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 22 apr 1880 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 feb 1937 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Elisabeth is getrouwd met Arie Penning op 28 mrt 1902 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Arie (zoon van Leendert Penning en Lijntje de Lijster) is geboren op 14 dec 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 feb 1952 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 210. Lijntje Regina Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 jan 1904 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 211. Johannes Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mrt 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 nov 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 212. Leendert Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 aug 1906 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 aug 1970 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 213. Gerrit Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 apr 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mei 1978 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 214. Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1917; is gestorven op 5 aug 1949 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  19. 170.  Wilhelmina Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 15 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  20. 171.  Gerrit Willem Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 27 dec 1882 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 aug 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  21. 172.  Wilhelmina Regina Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 19 aug 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 okt 1912 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Wilhelmina is getrouwd met Cornelis van Es op 1 aug 1907 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Gijsbert van Es en Jacoba Jannigje Slikkerveer) is geboren op 14 mrt 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 215. Jacoba Jannigje van Es  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

  22. 173.  Gerrit Willem Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 apr 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  23. 174.  Gerrit Willem Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 16 sep 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 feb 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  24. 175.  NN Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  25. 176.  Gerrit Aart Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 1 nov 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 jan 1951 in Ugchelen,,Gelderland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Margaretha Johanna van Limborgh op 3 mei 1917 in Lekkerkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Margaretha (dochter van Pieter van Limborgh en Neeltje Barbera van Vliet) is geboren op 3 dec 1890 in Lekkerkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 okt 1918 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 216. Neeltje Barbera Johanna Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 sep 1917 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 okt 2001 in Vaals,,Limburg,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Aaltje Reijnen op 21 jul 1920 in Schoonhoven,,Zuid-Holland,Nederland. Aaltje (dochter van Dirk Lambertus Reijnen en Mina de Zeeuw) is geboren op 12 jul 1884 in Schoonhoven,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 217. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 218. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 219. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  26. 177.  Arie Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 nov 1847 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 feb 1923 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Arie is getrouwd met Maaike Huizer op 7 jul 1870 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Maaike (dochter van Adrianus Huizer en Anna Karsseboom) is geboren in 1846 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  27. 178.  Gerrit Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 15 nov 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Maaike de Zeeuw op 5 mei 1869 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Maaike (dochter van Mattheus de Zeeuw en Geertruij van der Giessen) is geboren in 1848 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  28. 179.  Regina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 26 dec 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 mrt 1850 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  29. 180.  Regina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 jan 1851 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 mei 1920 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Regina is getrouwd met Johannes Bestebreurtje op 8 sep 1871 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Johannes (zoon van Gerrit Bestebreurtje en Geertruij van der Staay) is geboren op 18 sep 1850 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 dec 1913 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 220. Geertrui Elisabeth Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jan 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 jul 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 221. Geertrui Elisabeth Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 mrt 1873 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 222. Elisabeth Geertrui Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 feb 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mrt 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 223. Willem Gerrit Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 jul 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 feb 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 224. NN Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 225. Elisabeth Geertrui Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 apr 1880 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 feb 1937 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 226. Wilhelmina Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 227. Gerrit Willem Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 dec 1882 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 aug 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 228. Wilhelmina Regina Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 aug 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 okt 1912 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 229. Gerrit Willem Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 apr 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    11. 230. Gerrit Willem Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 sep 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 feb 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    12. 231. NN Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    13. 232. Gerrit Aart Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 nov 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 jan 1951 in Ugchelen,,Gelderland,Nederland.

  30. 181.  Jannetje Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 okt 1852 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 dec 1918 in Haren,,Groningen,Nederland.

    Jannetje is getrouwd met Bastiaan Rijsdijk op 26 apr 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Bastiaan (zoon van Bastiaan Rijsdijk en Johanna de Jong) is geboren in 1849 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  31. 182.  Leendert Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 sep 1854 in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mrt 1928 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Maaike Lagendijk op 28 mei 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Maaike (dochter van Aart Lagendijk en Baartje van der Waal) is geboren in 1861 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  32. 183.  Geertje Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 8 sep 1856 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 feb 1925 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Geertje is getrouwd met Adriaan Jacobus Marinus Mol op 22 apr 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Adriaan (zoon van Cornelis Mol en Willemina Steenland) is geboren in 1856 in Sint Philipsland,,Zeeland,Nederland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  33. 184.  Wilhelmina Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 2 jun 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 aug 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  34. 185.  Willem Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 17 jul 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 nov 1859 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  35. 186.  Willem Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 jun 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 23 aug 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  36. 187.  Margaretha Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 17 mrt 1863 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 okt 1895 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.

    Margaretha is getrouwd met Pieter Cornelis Ambachtsheer op 18 jan 1883 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland. Pieter (zoon van Pieter Ambachtsheer en Geertje Huizer) is geboren op 24 aug 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 aug 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 233. Pieter Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 feb 1883 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mrt 1951 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 234. Leendert Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 mei 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 dec 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 235. Willemina Margaretha Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 okt 1885 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 236. NN Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 aug 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 aug 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 237. Leendert Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 jul 1887 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 okt 1887 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 238. Leendert Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 apr 1889 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 jan 1964 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 239. Willem Gerard Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 jul 1890 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 apr 1970 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 240. Arie Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 mrt 1892 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 feb 1958 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  37. 188.  NN Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 21 apr 1864 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 apr 1864 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  38. 189.  Leendert Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 24 aug 1865 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 mei 1937 in Oud-Beijerland,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Aalbertje van der Stelt op 18 mei 1888 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland. Aalbertje (dochter van Paulus van der Stelt en Metje Vogelaar) is geboren in 1861 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 mei 1948 in Oud-Beijerland,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  39. 190.  Willem Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 21 aug 1869 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  40. 191.  Willem Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 12 mei 1870 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland.

  41. 192.  Willem Nugteren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 29 mrt 1872 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willem is getrouwd met Maria van der Meer op 15 mei 1902 in Spijkenisse,,Zuid-Holland,Nederland. Maria (dochter van Maarten van der Meer en Wilhelmina Maria van Reij) is geboren in 1877; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 11

  1. 193.  NN Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Gerrit10, 131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 jul 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 jul 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  2. 194.  Maria Johanna Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Gerrit10, 131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in jan 1910; is gestorven op 15 sep 1918 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  3. 195.  Geertruida Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Gerrit10, 131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1911; is gestorven op 23 dec 1922 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.

  4. 196.  Adrianus Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (152.Gerrit10, 131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1916; is gestorven op 18 apr 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 197.  Pleuntje Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (153.Wouter10, 131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1915; is gestorven op 4 dec 1942 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.

  6. 198.  Johannes Thomas Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (153.Wouter10, 131.Pieter9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 3 feb 1911 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 feb 1911 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  7. 199.  Johannes AmbachtsheerJohannes Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 dec 1896 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 mei 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Johannes is getrouwd met Wilhelmina Touw op 3 sep 1919 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Wilhelmina (dochter van Gerardus Touw en Catharina Hubregtse) is geboren op 5 dec 1895 in Goes,,Zeeland,Nederland; is gestorven op 7 jan 1962 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 241. Gerardus Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 apr 1921 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 aug 2001 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 242. Elisabeth Geertrui Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mei 2020 in Uithoorn,,Noord-Holland,Nederland; is begraven op 5 jun 2020 in Amsterdam,,Noord-Holland,Nederland.
    3. 243. Pieter Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 nov 1928 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 jul 2001 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 244. Johannes Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 dec 1933 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 dec 1991 in Jakarta,,Jawa Barat,Indonesia.

  8. 200.  Gerrit Aard Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 mei 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 aug 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.

  9. 201.  Geertje AmbachtsheerGeertje Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 31 aug 1899 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 dec 1967 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Geertje is getrouwd met Hendrik Souër op 27 okt 1920 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Hendrik (zoon van Hermanus Johannes Souër en Wilhelmina Maria van der Berg) is geboren op 29 jun 1898 in Kampen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 27 apr 1941 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 245. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 246. Elisabeth Geertrui Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 apr 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 okt 2003 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 247. Wilhelmina Maria Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 sep 1924 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 okt 2015 in Maassluis,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 248. Geertrui Elisabeth Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 jan 1926 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 2010 in Noordwijk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 249. Femmiena Berendina Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 aug 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 sep 2011 in Lelystad,,Flevoland,Nederland.
    6. 250. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 251. Pieter Cornelis Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 feb 1930 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 dec 2012 in Hengelo,,Overijssel,Nederland.
    8. 252. Hendrik Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 sep 1931 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1998 in Rojales,,,Spanje.
    9. 253. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  10. 202.  Regina AmbachtsheerRegina Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 jan 1901 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 feb 1976 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Regina is getrouwd met Cornelis Kennedy op 24 jun 1925 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Bertus Kennedy en Maartje Hoogendoorn) is geboren op 10 jan 1898 in Mijdrecht,,Utrecht,Nederland; is gestorven op 29 feb 1984 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 254. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  11. 203.  Pieternella AmbachtsheerPieternella Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 3 feb 1902 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jan 1988 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Pieternella is getrouwd met Evert van Nieuwenhuizen op 30 jun 1926 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Evert (zoon van Otto Nieuwenhuizen en Sjoukje Brouwer) is geboren op 13 mrt 1902 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 jan 1977 in Scheveningen,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 255. Otto Nieuwenhuizen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 jul 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mrt 1988 in Scheveningen,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 256. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 257. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  12. 204.  Gerrit Aart Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 12 mrt 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 sep 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  13. 205.  Elisabeth Geertrui Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 mrt 1905 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 sep 1916 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  14. 206.  Gerrit Aart AmbachtsheerGerrit Aart Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 mrt 1907 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 1947 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Johanna Hendrika Klop op 11 apr 1934 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Johanna (dochter van Cornelis Klop en Anthonia Martha van der Hammen) is geboren op 1 sep 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 mei 2003 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 258. Antonia Martha Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 okt 1938 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 mrt 2019 in Harderwijk,,Gelderland,Nederland.
    2. 259. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 260. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 261. Johanna Hendrika Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 aug 1946 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 jan 2024 in Nunspeet,,Gelderland,Nederland.

  15. 207.  Cornelis AmbachtsheerCornelis Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 okt 1908 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 dec 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Cornelis is getrouwd met Elisabeta Riedinger op 11 mrt 1936 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Elisabeta is geboren op 17 okt 1907 in Dossenheim,,Baden-Württemberg,Deutschland; is gestorven op 6 jun 1982 in Rijswijk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 262. Pieter Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 aug 1936 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 2021 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 263. Antoon Alfons Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 jan 1938 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 19 aug 2005 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 208.  Aart Gerrit AmbachtsheerAart Gerrit Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 jan 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 okt 1962 in Zeist,,Utrecht,Nederland.

    Aart is getrouwd met Margaretha Klop op 3 mei 1933 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Margaretha (dochter van Cornelis Klop en Anthonia Martha van der Hammen) is geboren op 20 jul 1909 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 feb 1997 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 264. Antonia Martha Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 jan 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 jul 2015 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 265. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 266. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  17. 209.  Hendrik AmbachtsheerHendrik Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 31 mrt 1914 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 jan 1986 in Florida,USA.

    Hendrik is getrouwd met Hilda Weixler op 27 feb 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Hilda is geboren op 27 okt 1914 in Kobenz,,Steiermark,Austria; is gestorven op 1 mrt 1994 in Florida,USA. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 267. Geertrui Elisabeth Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 aug 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 okt 1998 in Orange City,Volusia,Florida,USA.
    2. 268. Victoria Christina Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 feb 1943 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 mei 2020 in Longwood,,Florida,USA.
    3. 269. Pieter Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  18. 210.  Lijntje Regina Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 jan 1904 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Lijntje is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  19. 211.  Johannes Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 12 mrt 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 nov 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 270. Elizabeth Geertrui Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 271. Maria Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 272. Imert Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 feb 1948 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 dec 1976 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 273. Arie Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  20. 212.  Leendert Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 aug 1906 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 aug 1970 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Johanna de Klerk op 10 jul 1930 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Johanna (dochter van Bertus de Klerk en Elizabeth Staat) is geboren op 20 nov 1909; is gestorven op 21 aug 1994 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 274. Maria Cornelia Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 okt 1944 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 feb 1945 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  21. 213.  Gerrit Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 23 apr 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mei 1978 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 275. Teunis Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 276. Arie Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 okt 1934 in Zwijndrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven circa 1956.
    3. 277. Pieter Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 278. Gerrit Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  22. 214.  Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1917; is gestorven op 5 aug 1949 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  23. 215.  Jacoba Jannigje van Es Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (172.Wilhelmina10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Jacoba is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  24. 216.  Neeltje Barbera Johanna Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Gerrit10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 26 sep 1917 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 okt 2001 in Vaals,,Limburg,Nederland.

  25. 217.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Gerrit10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  26. 218.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Gerrit10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  27. 219.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (176.Gerrit10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  28. 220.  Geertrui Elisabeth Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 20 jan 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 jul 1872 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  29. 221.  Geertrui Elisabeth BestebreurtjeGeertrui Elisabeth Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 mrt 1873 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Geertrui is getrouwd met Pieter Cornelis Ambachtsheer op 28 aug 1896 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland. Pieter (zoon van Pieter Ambachtsheer en Geertje Huizer) is geboren op 24 aug 1858 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 aug 1945 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 279. Johannes Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 dec 1896 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 mei 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 280. Gerrit Aard Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 mei 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 aug 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 281. Geertje Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 aug 1899 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 dec 1967 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 282. Regina Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jan 1901 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 feb 1976 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 283. Pieternella Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 feb 1902 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jan 1988 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    6. 284. Gerrit Aart Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mrt 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 sep 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    7. 285. Elisabeth Geertrui Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 mrt 1905 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 sep 1916 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    8. 286. Gerrit Aart Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 mrt 1907 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 1947 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    9. 287. Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 okt 1908 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 dec 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    10. 288. Aart Gerrit Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jan 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 okt 1962 in Zeist,,Utrecht,Nederland.
    11. 289. Hendrik Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 mrt 1914 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 jan 1986 in Florida,USA.

  30. 222.  Elisabeth Geertrui Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 1 feb 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mrt 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  31. 223.  Willem Gerrit Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 27 jul 1876 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 feb 1877 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  32. 224.  NN Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 apr 1878 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  33. 225.  Elisabeth Geertrui Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 22 apr 1880 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 feb 1937 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Elisabeth is getrouwd met Arie Penning op 28 mrt 1902 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Arie (zoon van Leendert Penning en Lijntje de Lijster) is geboren op 14 dec 1875 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 feb 1952 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 290. Lijntje Regina Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 jan 1904 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 291. Johannes Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mrt 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 nov 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 292. Leendert Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 aug 1906 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 aug 1970 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 293. Gerrit Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 apr 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mei 1978 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 294. Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1917; is gestorven op 5 aug 1949 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  34. 226.  Wilhelmina Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 15 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 apr 1881 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  35. 227.  Gerrit Willem Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 27 dec 1882 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 aug 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  36. 228.  Wilhelmina Regina Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 19 aug 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 okt 1912 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Wilhelmina is getrouwd met Cornelis van Es op 1 aug 1907 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Gijsbert van Es en Jacoba Jannigje Slikkerveer) is geboren op 14 mrt 1883 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 295. Jacoba Jannigje van Es  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

  37. 229.  Gerrit Willem Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 apr 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  38. 230.  Gerrit Willem Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 16 sep 1887 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 feb 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  39. 231.  NN Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 jul 1888 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  40. 232.  Gerrit Aart Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 1 nov 1889 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 jan 1951 in Ugchelen,,Gelderland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Margaretha Johanna van Limborgh op 3 mei 1917 in Lekkerkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Margaretha (dochter van Pieter van Limborgh en Neeltje Barbera van Vliet) is geboren op 3 dec 1890 in Lekkerkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 okt 1918 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 296. Neeltje Barbera Johanna Bestebreurtje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 sep 1917 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 okt 2001 in Vaals,,Limburg,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Aaltje Reijnen op 21 jul 1920 in Schoonhoven,,Zuid-Holland,Nederland. Aaltje (dochter van Dirk Lambertus Reijnen en Mina de Zeeuw) is geboren op 12 jul 1884 in Schoonhoven,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 297. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 298. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 299. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  41. 233.  Pieter AmbachtsheerPieter Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 26 feb 1883 in Heinenoord,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mrt 1951 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Pieter is getrouwd met Geeske Been op 16 feb 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Geeske (dochter van Douwe Been en Elizabeth Staphorsius) is geboren op 9 sep 1885 in Drachten,,Friesland,Nederland; is gestorven op 21 aug 1962 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 300. Margaretha Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 jun 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  42. 234.  Leendert Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 10 mei 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 20 dec 1884 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  43. 235.  Willemina Margaretha Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 29 okt 1885 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 5 jun 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  44. 236.  NN Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 21 aug 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 aug 1886 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  45. 237.  Leendert Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 31 jul 1887 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 okt 1887 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.

  46. 238.  Leendert AmbachtsheerLeendert Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 3 apr 1889 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 jan 1964 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  47. 239.  Willem Gerard AmbachtsheerWillem Gerard Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 30 jul 1890 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 apr 1970 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Willem is getrouwd met Cornelia Wilhelmina Jansen op 18 jun 1913 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelia (dochter van Hendrik Frederik Jansen en Cornelia Wilhelmina van Beek) is geboren op 29 mrt 1891 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 sep 1962 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 301. Hendrik Frederik Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 aug 1913 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 nov 1985 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 302. NN Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 303. Margaretha Cornelia Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 feb 1928 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 jan 2015 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  48. 240.  Arie Cornelis AmbachtsheerArie Cornelis Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 3 mrt 1892 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 feb 1958 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Arie is getrouwd met Cornelia Maria Smolders op 21 sep 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelia (dochter van Levend en Levend) is geboren op 17 mei 1898 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 feb 1972 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 12

  1. 241.  Gerardus AmbachtsheerGerardus Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (199.Johannes11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 apr 1921 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 aug 2001 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerardus is getrouwd met Maria Berends op 30 apr 1947 in Haarlem,,Noord-Holland,Nederland. Maria (dochter van Gerrit Jan Cornelis Berends en Johanna Catharina Courbois) is geboren op 21 mrt 1923 in Arnhem,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 19 feb 2003 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 304. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 242.  Elisabeth Geertrui AmbachtsheerElisabeth Geertrui Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (199.Johannes11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 29 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mei 2020 in Uithoorn,,Noord-Holland,Nederland; is begraven op 5 jun 2020 in Amsterdam,,Noord-Holland,Nederland.

    Elisabeth is getrouwd met Jacob Nicolaas van Aalderen op 27 jul 1950 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Jacob (zoon van Jan van Aalderen en Wilhelmina Margrietha ten Zijthoff) is geboren op 28 jun 1926 in Hoogeveen,,Drenthe,Nederland; is gestorven op 29 mrt 2024 in Uithoorn,,Noord-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 305. Jan van Aalderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 jun 1951 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 25 dec 2025 in Amstelveen,,Noord-Holland,Nederland.
    2. 306. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 307. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 308. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 309. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 310. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 311. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    8. 312. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 243.  Pieter Cornelis AmbachtsheerPieter Cornelis Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (199.Johannes11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 2 nov 1928 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 jul 2001 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Pieter is getrouwd met Leentje den Arend op 4 jul 1951 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Leentje (dochter van Elias den Arend en Margaretha van Assendelft) is geboren op 26 jun 1928 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 19 dec 1995 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 313. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  4. 244.  Johannes AmbachtsheerJohannes Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (199.Johannes11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 8 dec 1933 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 dec 1991 in Jakarta,,Jawa Barat,Indonesia.

    Johannes is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 314. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 315. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Johannes is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 245.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 246.  Elisabeth Geertrui Souër Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 apr 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 okt 2003 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Elisabeth is getrouwd met Coen van Die op 12 jun 1945. Coen is geboren op 10 feb 1922 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 19 nov 1970 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 247.  Wilhelmina Maria Souër Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 14 sep 1924 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 okt 2015 in Maassluis,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Petrus Jan Pronk. Petrus is geboren in 1923; is gestorven op 20 jul 1984 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 248.  Geertrui Elisabeth Souër Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 jan 1926 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 2010 in Noordwijk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Willem van Beelen. Willem is geboren op 10 jan 1924 in Noordwijk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 7 feb 1990 in Noordwijk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 249.  Femmiena Berendina Souër Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 aug 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 sep 2011 in Lelystad,,Flevoland,Nederland.

    Femmiena is getrouwd met Jan Wouters op 29 sep 1948. Jan is geboren op 3 nov 1924 in Leiden,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 sep 2011 in Lelystad,,Flevoland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 316. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  10. 250.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 251.  Pieter Cornelis Souër Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 feb 1930 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 dec 2012 in Hengelo,,Overijssel,Nederland.

    Gezin/Partner: Catharina Wenting. Catharina is geboren op 4 nov 1929 in Heelsum,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 8 jan 2003 in Hengelo,,Overijssel,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  12. 252.  Hendrik Souër Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 24 sep 1931 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1998 in Rojales,,,Spanje.

    Hendrik is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  13. 253.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (201.Geertje11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  14. 254.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (202.Regina11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 317. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 318. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 319. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  15. 255.  Otto NieuwenhuizenOtto Nieuwenhuizen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (203.Pieternella11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 26 jul 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mrt 1988 in Scheveningen,,Zuid-Holland,Nederland.

  16. 256.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (203.Pieternella11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  17. 257.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (203.Pieternella11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  18. 258.  Antonia Martha Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (206.Gerrit11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 okt 1938 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 mrt 2019 in Harderwijk,,Gelderland,Nederland.

    Antonia is getrouwd met Tijmen Kroes op 4 jul 1962 in Ermelo,,Gelderland,Nederland. Tijmen is geboren op 12 aug 1937 in Ermelo,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 16 jan 2026. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 320. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  19. 259.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (206.Gerrit11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met [Gezinsblad] [Familiekaart]


  20. 260.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (206.Gerrit11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 321. Belinda Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 apr 1967 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 sep 1998 in Leidschendam,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 322. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  21. 261.  Johanna Hendrika Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (206.Gerrit11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 aug 1946 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 jan 2024 in Nunspeet,,Gelderland,Nederland.

    Johanna is getrouwd met Johan Dirk van Bronswijk op 2 jul 1971 in Ermelo,,Gelderland,Nederland. Johan is geboren op 22 mrt 1942 in Ermelo,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 26 nov 2018 in Zwolle,,Overijssel,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 323. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 324. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  22. 262.  Pieter Cornelis Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (207.Cornelis11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 26 aug 1936 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 2021 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  23. 263.  Antoon Alfons Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (207.Cornelis11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 29 jan 1938 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 19 aug 2005 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Antoon is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 325. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 326. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  24. 264.  Antonia Martha AmbachtsheerAntonia Martha Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (208.Aart11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 3 jan 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 jul 2015 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.

  25. 265.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (208.Aart11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  26. 266.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (208.Aart11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  27. 267.  Geertrui Elisabeth Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (209.Hendrik11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 aug 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 okt 1998 in Orange City,Volusia,Florida,USA.

  28. 268.  Victoria Christina Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (209.Hendrik11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 feb 1943 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 mei 2020 in Longwood,,Florida,USA.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 327. Shannon Lane  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 328. Brett Alexander Lane  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1977 in Winter Park,Orange,Florida,USA; is gestorven op 8 okt 1993 in Longwood,Florida,USA.

  29. 269.  Pieter Cornelis Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (209.Hendrik11, 165.Geertrui10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 329. Jennifer Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 14 jun.
    2. 330. Richard Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 331. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 332. Emily Ann Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 31 aug.

  30. 270.  Elizabeth Geertrui Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (211.Johannes11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  31. 271.  Maria Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (211.Johannes11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  32. 272.  Imert Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (211.Johannes11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 23 feb 1948 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 dec 1976 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

  33. 273.  Arie Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (211.Johannes11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  34. 274.  Maria Cornelia Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (212.Leendert11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 21 okt 1944 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 feb 1945 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  35. 275.  Teunis Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (213.Gerrit11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  36. 276.  Arie Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (213.Gerrit11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 19 okt 1934 in Zwijndrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven circa 1956.

  37. 277.  Pieter Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (213.Gerrit11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  38. 278.  Gerrit Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (213.Gerrit11, 169.Elisabeth10, 132.Johannes9, 110.Geertruij8, 82.Johannis7, 51.Leendert6, 35.Ary5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 333. Petra Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  39. 279.  Johannes AmbachtsheerJohannes Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 dec 1896 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 mei 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Johannes is getrouwd met Wilhelmina Touw op 3 sep 1919 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Wilhelmina (dochter van Gerardus Touw en Catharina Hubregtse) is geboren op 5 dec 1895 in Goes,,Zeeland,Nederland; is gestorven op 7 jan 1962 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 334. Gerardus Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 apr 1921 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 17 aug 2001 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 335. Elisabeth Geertrui Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mei 2020 in Uithoorn,,Noord-Holland,Nederland; is begraven op 5 jun 2020 in Amsterdam,,Noord-Holland,Nederland.
    3. 336. Pieter Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 nov 1928 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 jul 2001 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 337. Johannes Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 dec 1933 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 14 dec 1991 in Jakarta,,Jawa Barat,Indonesia.

  40. 280.  Gerrit Aard Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 mei 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 aug 1898 in Voorburg,,Zuid-Holland,Nederland.

  41. 281.  Geertje AmbachtsheerGeertje Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 31 aug 1899 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 12 dec 1967 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Geertje is getrouwd met Hendrik Souër op 27 okt 1920 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Hendrik (zoon van Hermanus Johannes Souër en Wilhelmina Maria van der Berg) is geboren op 29 jun 1898 in Kampen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 27 apr 1941 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 338. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 339. Elisabeth Geertrui Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 apr 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 2 okt 2003 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    3. 340. Wilhelmina Maria Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 sep 1924 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 15 okt 2015 in Maassluis,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 341. Geertrui Elisabeth Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 jan 1926 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 2010 in Noordwijk,,Zuid-Holland,Nederland.
    5. 342. Femmiena Berendina Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 aug 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 sep 2011 in Lelystad,,Flevoland,Nederland.
    6. 343. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    7. 344. Pieter Cornelis Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 feb 1930 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 30 dec 2012 in Hengelo,,Overijssel,Nederland.
    8. 345. Hendrik Souër  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 sep 1931 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 1998 in Rojales,,,Spanje.
    9. 346. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  42. 282.  Regina AmbachtsheerRegina Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 jan 1901 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 feb 1976 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Regina is getrouwd met Cornelis Kennedy op 24 jun 1925 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Cornelis (zoon van Bertus Kennedy en Maartje Hoogendoorn) is geboren op 10 jan 1898 in Mijdrecht,,Utrecht,Nederland; is gestorven op 29 feb 1984 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 347. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  43. 283.  Pieternella AmbachtsheerPieternella Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 3 feb 1902 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jan 1988 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Pieternella is getrouwd met Evert van Nieuwenhuizen op 30 jun 1926 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Evert (zoon van Otto Nieuwenhuizen en Sjoukje Brouwer) is geboren op 13 mrt 1902 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 jan 1977 in Scheveningen,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 348. Otto Nieuwenhuizen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 jul 1927 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 28 mrt 1988 in Scheveningen,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 349. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 350. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  44. 284.  Gerrit Aart Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 12 mrt 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 sep 1903 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  45. 285.  Elisabeth Geertrui Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 5 mrt 1905 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 sep 1916 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  46. 286.  Gerrit Aart AmbachtsheerGerrit Aart Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 30 mrt 1907 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 dec 1947 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Johanna Hendrika Klop op 11 apr 1934 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Johanna (dochter van Cornelis Klop en Anthonia Martha van der Hammen) is geboren op 1 sep 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 9 mei 2003 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 351. Antonia Martha Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 okt 1938 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 4 mrt 2019 in Harderwijk,,Gelderland,Nederland.
    2. 352. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 353. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 354. Johanna Hendrika Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 aug 1946 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 10 jan 2024 in Nunspeet,,Gelderland,Nederland.

  47. 287.  Cornelis AmbachtsheerCornelis Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 10 okt 1908 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 1 dec 1978 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Cornelis is getrouwd met Elisabeta Riedinger op 11 mrt 1936 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Elisabeta is geboren op 17 okt 1907 in Dossenheim,,Baden-Württemberg,Deutschland; is gestorven op 6 jun 1982 in Rijswijk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 355. Pieter Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 aug 1936 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 3 jun 2021 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 356. Antoon Alfons Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 jan 1938 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 19 aug 2005 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  48. 288.  Aart Gerrit AmbachtsheerAart Gerrit Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 7 jan 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 okt 1962 in Zeist,,Utrecht,Nederland.

    Aart is getrouwd met Margaretha Klop op 3 mei 1933 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Margaretha (dochter van Cornelis Klop en Anthonia Martha van der Hammen) is geboren op 20 jul 1909 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 feb 1997 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 357. Antonia Martha Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 jan 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 29 jul 2015 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland.
    2. 358. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 359. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  49. 289.  Hendrik AmbachtsheerHendrik Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (221.Geertrui11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 31 mrt 1914 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 jan 1986 in Florida,USA.

    Hendrik is getrouwd met Hilda Weixler op 27 feb 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Hilda is geboren op 27 okt 1914 in Kobenz,,Steiermark,Austria; is gestorven op 1 mrt 1994 in Florida,USA. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 360. Geertrui Elisabeth Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 aug 1935 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 okt 1998 in Orange City,Volusia,Florida,USA.
    2. 361. Victoria Christina Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 feb 1943 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 16 mei 2020 in Longwood,,Florida,USA.
    3. 362. Pieter Cornelis Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  50. 290.  Lijntje Regina Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (225.Elisabeth11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 6 jan 1904 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

    Lijntje is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  51. 291.  Johannes Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (225.Elisabeth11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 12 mrt 1905 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 nov 1949 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 363. Elizabeth Geertrui Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 364. Maria Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 365. Imert Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 feb 1948 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 22 dec 1976 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
    4. 366. Arie Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  52. 292.  Leendert Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (225.Elisabeth11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 9 aug 1906 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 27 aug 1970 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Leendert is getrouwd met Johanna de Klerk op 10 jul 1930 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. Johanna (dochter van Bertus de Klerk en Elizabeth Staat) is geboren op 20 nov 1909; is gestorven op 21 aug 1994 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 367. Maria Cornelia Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 okt 1944 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 8 feb 1945 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland.

  53. 293.  Gerrit Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (225.Elisabeth11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 23 apr 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 18 mei 1978 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Gerrit is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 368. Teunis Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 369. Arie Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 okt 1934 in Zwijndrecht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven circa 1956.
    3. 370. Pieter Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 371. Gerrit Aart Penning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  54. 294.  Aart Penning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (225.Elisabeth11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1917; is gestorven op 5 aug 1949 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  55. 295.  Jacoba Jannigje van Es Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (228.Wilhelmina11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren in 1908 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.

    Jacoba is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  56. 296.  Neeltje Barbera Johanna Bestebreurtje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (232.Gerrit11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1) is geboren op 26 sep 1917 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 okt 2001 in Vaals,,Limburg,Nederland.

  57. 297.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (232.Gerrit11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]


  58. 298.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (232.Gerrit11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  59. 299.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (232.Gerrit11, 180.Regina10, 140.Elisabeth9, 114.Jannigje8, 89.Willem7, 61.Fijgje6, 36.Willemtje5, 24.Sijtje4, 12.Reymborgh3, 8.Bastiaans2, 1.Pieter1)

  60. 300.  Margaretha Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (233.Pieter11, 187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 24 jun 1910 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Margaretha is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 372. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  61. 301.  Hendrik Frederik AmbachtsheerHendrik Frederik Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (239.Willem11, 187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 12 aug 1913 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 11 nov 1985 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Hendrik is getrouwd met Geertruida Maria Ketelaar op 10 mei 1939 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland. Geertruida is geboren op 12 feb 1913 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 okt 1998 in Rijswijk,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 373. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 374. Frederik Hendrik Ambachtsheer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 aug 1944 in Rijswijk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 21 dec 2014 in Breda,,Noord-Brabant,Nederland.
    3. 375. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 376. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  62. 302.  NN Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (239.Willem11, 187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 13 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 13 aug 1923 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

  63. 303.  Margaretha Cornelia AmbachtsheerMargaretha Cornelia Ambachtsheer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (239.Willem11, 187.Margaretha10, 151.Leendert9, 125.Leendert8, 104.Aart7, 68.Leendert6, 47.Heiltje5, 31.Grietje4, 23.Aerjen3, 9.Janneken2, 1.Pieter1) is geboren op 26 feb 1928 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 6 jan 2015 in 's-Gravenhage,,Zuid-Holland,Nederland.

    Margaretha is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]