Startpagina | Wat is er nieuw | Foto's | (Levens)verhalen | Bronnen | Rapporten | Kalender | Begraafplaatsen | Grafstenen | Statistieken | Familienamen
Voeg bladwijzer toe

Steven van de Weerd

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register

Meer details
Generatie: 1

  1. 1.  Steven van de Weerd en is gestorven.

    Gezin/Partner: Harmina Allon. Harmina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jentien van de Weerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1849 in Kampen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 25 mrt 1921 in Kampen,,Overijssel,Nederland.
    2. 3. Maria van der Weerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 mei 1861 in Kamperveen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 29 jan 1946 in Hilversum,,Noord-Holland,Nederland.


Generatie: 2

  1. 2.  Jentien van de Weerd Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Steven1) is geboren in 1849 in Kampen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 25 mrt 1921 in Kampen,,Overijssel,Nederland.

    Jentien getrouwd Gezinus van Aalderink op 30 okt 1879 in Kampen,,Overijssel,Nederland. Gezinus (zoon van Berend van Aalderink en Zwaantjen Voorweg) is geboren op 6 apr 1854 in Kampen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 11 feb 1909 in Kampen,,Overijssel,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Maria van der Weerd Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Steven1) is geboren op 6 mei 1861 in Kamperveen,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 29 jan 1946 in Hilversum,,Noord-Holland,Nederland.

    Maria getrouwd Berend Wieldert van Aalderen op 23 feb 1893 in Kamperveen,,Overijssel,Nederland. Berend (zoon van Berend van Aalderen en Arendina Johanna Bonkink) is geboren op 31 mei 1867 in Genemuiden,,Overijssel,Nederland; is gestorven op 21 jun 1942 in Arnhem,,Gelderland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Johan Barend van Aalderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 nov 1893 in Hummelo en Keppel,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 27 jul 1961 in Hilversum,,Noord-Holland,Nederland.


Generatie: 3

  1. 4.  Johan Barend van Aalderen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Maria2, 1.Steven1) is geboren op 22 nov 1893 in Hummelo en Keppel,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 27 jul 1961 in Hilversum,,Noord-Holland,Nederland.

    Johan getrouwd Henriƫtte Pieternella De Knegt op 12 jul 1921 in Arnhem,,Gelderland,Nederland, en gescheiden op 29 nov 1928 in Arnhem,,Gelderland,Nederland. Henriƫtte (dochter van Pieternella Jacoba De Knegt) is geboren op 1 apr 1896 in Amsterdam,,Noord-Holland,Nederland; is gestorven op 2 mrt 1964. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Johan getrouwd Catharina Cornelia Klaui op 22 aug 1934 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland, en gescheiden op 18 jun 1942 in Rotterdam,,Zuid-Holland,Nederland. Catharina is geboren op 30 apr 1908 in Vlaardingen,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Johan Wieldert Jacobus van Aalderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 mei 1932 in Arnhem,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 18 feb 2012 in Delft,,Zuid-Holland,Nederland.

    Johan getrouwd Catharina Hendrika Renes op 11 sep 1942 in Arnhem,,Gelderland,Nederland. Catharina is geboren op 18 nov 1911 in Arnhem,,Gelderland,Nederland; is gestorven op 1 sep 1997 in Bussum,,Noord-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. NN van Aalderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 nov 1944 in Hilversum,,Noord-Holland,Nederland; is gestorven op 5 nov 1944 in Hilversum,,Noord-Holland,Nederland.