| 1. | Aeltgen Leendertsdr is geboren circa 1540; is gestorven vóór 21 mei 1619. Gezin/Partner: Leendert Jacobs Besemer. Leendert (zoon van Jacob Ghijsbrechts Besemer en Heyltgen Willemsdr Jonckindt) is geboren circa 1540 in Ridderkerk,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven op 24 jun 1611 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 2. Hendrick Leenderts Besemer
is geboren circa 1565 in Sandelingen-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven na 1642 in Mijnsheerenland,,Zuid-Holland,Nederland.
- 3. Cornelis Leenderts Besemer
is geboren circa 1566 in Sandelingen-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 1619 in Dordrecht,,Zuid-Holland,Nederland.
- 4. Jacob Leenderts Besemer
is gestorven op 30 dec 1622 in Hendrik-Ido-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland.
- 5. Grietje Leenderts Besemer
is geboren circa 1568 in Sandelingen-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 1619.
- 6. Annitgen Leenderts Besemer
is geboren circa 1569 in Sandelingen-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven vóór 6 jan 1618 in Rhoon,,Zuid-Holland,Nederland.
- 7. Heyltjen Lenaerts Besemer
is geboren circa 1570 in Sandelingen-Ambacht,,Zuid-Holland,Nederland; is gestorven in in Rijsoord,,Zuid-Holland,Nederland.
|
|