Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Bronnen
|
Rapporten
|
Kalender
|
Begraafplaatsen
|
Grafstenen
|
Statistieken
|
Familienamen
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
Francais
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Voeg bladwijzer toe
Leendert van der Staaij
1812 - 1879 (67 jaar)
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Standaard
|
Verticaal
|
Compact
|
Box
|
Alleen tekst
|
(Uitgebreide)kwartierstaat
|
Voorouderwaaier
|
Media
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Baernt Gerritsz van Gameren
1491-
Brechtje Cornelis
1497-
Adriaan Jacobsz Jacobs
1493-
Adriaantje Jacobs
1499-
Claes Dirksz van Driel
1485-1552
Nelleke Schouten
Lenert Gerritsz Cranendonck
1505-
Mariken Wouterdr
1510-1580
Anthonis Adreaensz Sijbrants
1505-1567
Jannichen
1510-
Hendrick Lodewijks van der Ghiessen
-1562
Marijken Allertsdr
Frans Plaisier
1530-
Lijntien
Ploen Hermansz
1545-1624
Jannitgen Tonysdr
1551-1625
Cornelis Hermansz
-1591
Maryken Jansdr
1514-
Baernt Gerritsz van Gameren
1491-
Brechtje Cornelis
1497-
Adriaan Jacobsz Jacobs
1493-
Adriaantje Jacobs
1499-
Jaephet Andriesz
1515-1575
Sebastiaentgen Cornelisdr
1515-1577
Pieter Willemsz Gerrits
1500-1557
Thonis Wouters
1528-1621
Neeltje Cornelis Joosten
1530-1629
Dirck Florijsz van Schoer
1510-1571
Neeltje Hendriks
1515-1584
Arij Dircxz den Roonaert
1500-1548
Claes Cornelisz van der Haven
1528-
Angenietje Aerts
1534-1595
Cornelis Jansz van Lugtenburgh
1520-1565
Trijntje
Andries Andriaens Timmerman
1530-1585
Jannigje Cornelis
1540-1591
Adriaen Jansz Troost
1503-1566
Aefken Cornelisdr
1509-
Adriaen
1520-
Lijntje Jacobsdr
1525-1574
Jacob Ghijsbrechts Besemer
1500-1561
Heyltgen Willemsdr Jonckindt
1500-1570
Willem Goessen Arien Romeijn
1515-1558
Neeltgen Cornelisdr
1520-1590
Lenaert Joriszn de Oude Pors
Adriaen Jorisz Pors
1515-1583
Gerrit Crijns zoen
Mathijs Maertensz
1505-1571
Digna Adriaen Yemansdr
1530-1563
Jans Jans de Oude in 't Veld
1540-1612
Lijntje
1560-
Willem Jansz
1510-
Jacob Adriaen Gerritse Hordijk
1510-1575
Jaephet Andriesz
1515-1575
Sebastiaentgen Cornelisdr
1515-1577
Joost Reymboutsz van Haerlem
Jaephet Andriesz
1515-1575
Sebastiaentgen Cornelisdr
1515-1577
Hendrik Donckers
Geertruid
Gilles Baerntsz van Gameren
1523-1561
Adriaantje Adriaans Jacobs
1525-1562
Fop Claesz van Driel
1525-
Grietje Lenertsdr Cranendonck
1525-1575
Cornelis Anthonisz Sijbrants
1540-1602
Goossen Hendricks van der Giessen
Floris Plaisier
1565-
Marieke Joosten
1566-1609
Huijch Jorisz Huijgen
1564-
Janneken Pleunen
1578-
Adriaen Cornelisz
1579-
Trijn Jansdr
Gilles Baerntsz van Gameren
1523-1561
Adriaantje Adriaans Jacobs
1525-1562
Pieter Willem Goossensz
Jan Jansz Kuijper
1535-1608
Betgen Jacobsd
1548-
Joost Jansz Tuck
1568-1641
Beeltjen Dirx
1565-1619
Leenaert Japhets
1561-
Catrijna Gheerits
1563-
Pieter Pieters Cranendonck
1530-1600
Adriaentge Gerrits
1540-1608
Simon Theunisz
1550-1592
Arien Ariensz Nuchteren
1545-1620
Jacob
1525-
Appolonius Dircksz Verschoor
1545-1624
Maria Adriaensdr den Roonaert
1550-1600
Bastiaans Jansz Gouman
1554-1604
Jaapje Claesdr van der Haven
1560-1629
Cornelis Cornelisz van Lugtenburgh
1550-
Cornelis Andriesse Timmerman
1560-1638
Marrigje Bastiaens
1570-1624
Jan Arijensz Troost
1536-1589
Anneke Adriaensdr
1545-
Aert Jansz
1550-1617
Grietgen Aerts
1555-1610
Adriaen Hendricxsz
1535-1610
Pieter Jacobs Besemer
1532-1570
Anna Willemsd Romeijn
1540-1600
Aert Jansz
1550-1617
Grietgen Aerts
1555-1610
Lenaert Lenaertsz de Jonge Pors
1540-1591
Aechtgen Adriaensdr Porre
1545-1627
Quirijn Gerritsz
1555-1581
Maertge Mathijsdr
1560-1645
Teunis Pleunen
-1662
Frans Leendertsz
1565-1638
Maartgen Jansdr
1572-1650
Cornelis Jansz de Oude in 't Veld
1587-1663
Maerten Willem Jansz
1552-1626
Maritge Leenderts
1556-
Adriaen Jacobs Hordijk
1540-1598
Margrieta Japhetsdr
1545-1623
Goossen Cornelisz
NN Joostendr van Haerlem
Pieter Cornelisz
1555-1609
Janneke Jafetsdr
1560-1609
Aert Palincx
Aeltje Donckers
Bastiaan van der Kulk
Gerrit Gillessen van Gameren
1555-1616
Liedewij Reijmburch
1560-1598
Pieter Jansz Cramer
1566-1618
Adriaantje Simons
1580-
Lenaert Foppen van Driel
1563-1635
Marijken Cornelisdr
1570-1651
Hendrick Goossens van der Giessen
-1613
Marghie Cornelisdr
-1625
Francois Plaisier
1591-1637
Nelleken Huijgen
1596-1663
Lenaert Pietersen Hupsen
1602-1680
Mariken Adriaensdr
1603-1680
Gerrit Gillessen van Gameren
1555-1616
Liedewij Reijmburch
1560-1598
Adriaen Cornelisz Jiskoot
1565-1624
Angenietgen Pietersdr
-1607
Jacob Jansz de Cuyper
1585-
Adriaentgen Schalken
Evert Heyndricksz
1596-
Lijsbeth Joosten
1600-1641
Dirck Ariens Toll
1580-1654
Leentgen Gijsbrechts
1585-1669
Willem Pietersz "de Cleynen" alias Penninck Penning
1550-1626
Baelken Pieters Huybertsdr
-1627
Pieter Jacobs Aertszn Kranendonk
1565-1633
Ingetje Hendricksdr
-1639
Gerardt Adriaensz Mijnlief
1555-1626
Inkgeken Leenders
1583-1651
Anthonis Pietersz Cranendonck
1567-1641
Soetje Simonsdr
1571-1610
Adriaen Adriaensz de Jonge Nuchteren
1575-1652
Mariken Jacobsdr
1575-1616
Adriaen Jacobs op 't Dorp
1556-1623
Christina Pleunen Verschoor
1575-1607
Jan Jaecks
1600-1643
Willemtje Willems
Jacob Adriaens Boer
1575-
Barbel Aartsd
Claes Bastiaensz Gouman
1586-1638
Lintgen Jans
1592-
Pancras Maertens
1584-1644
Neeltje Cornelisdr van Lugtenburgh
1588-1660
Gerrit van Ringelenburg
1580-
Cornelis Cornelisse Timmerman
1590-1664
Adriaentje Willems
1590-1669
Cornelis Pleunen
1568-1625
Aechtien Jansdr
1575-
Rokus Jansz Troost
1575-1647
Leentje Cornelisse
1580-
Lauris Aertsz
1575-
Volckje Bastiaensdr
1580-
Cornelis Adriaen Hendricxz Andeweg
1560-1622
Maritge Pieters Besemer
1571-1624
Lauris Aertsz
1575-
Volckje Bastiaensdr
1580-
Jan Leenderts Pors
1567-1658
Ingetje Crijnenddr
-1647
Jacob Teunissen Legerwerff
1610-1695
Barbertken Willems
1609-1682
Cornelis Fransz Vaandrager
1608-1667
Lijntje Cornelisdr in 't Veld
1620-1691
Jacob Maertensz
1580-1614
Lijntge Adriaensdr Hordijk
1571-1643
Cornelis Goossens
1592-1636
Pleuntgen Pieters
1598-1651
Godefridus Geurtzen
1600-
Jan Ebben
1600-
Geeske Palincz
1606-
Arie van der Kulk
1598-
Maartje Cornelisse
1602-
Hendrik Gerritsz van Gameren
1590-1664
Bastiaans Pieters
1602-
Fop Lenaertsz van Driel
1600-1666
Lijntje Hendriksd van der Giessen
Huijg Plaizier
1630-
Trijntje Leendertson Hupsen
1632-
Gerrit Gerritsen
Wouter Gerritsz van Gameren
1595-1669
Mariken Ariens Jiskoot
1604-1647
Schalck Jacobs Cuijper
1629-
Maijken Aartse
Hendrik Evertsen
-1679
Trijntje Janse
1624-1682
Floris Dirckse Thol
1612-
Janneken Claessen
1613-
Pieter Willemsz Penning
1599-1664
Sijgje Pietersddr Kranendonk
1606-1653
Leendert Gerritse Mijnlief
1602-1674
Neeltje Teunisse Cranendonck
1607-1647
Jacob Ariens Nuchteren
1601-1662
Neeltje Aryensdr op 't Dorp
1605-1663
Jacques Luyndertsz van Vreem
1620-1694
Martijntge Jansdr
1623-1644
Jan Japiks Boer
1610-
Maartje Claasdr Gouman
1618-
Arien Dircksz Oosteijnde
1610-
Aryaantje Pankras Lugtenburg
1616-
Hendrik Gerrits van Ringelenburg
-1656
Neeltje Cornelisse Timmerman
-1656
Hendrik Cornelisz Leenheer
1605-1659
Marijke Rokusd Troost
1620-1666
Cornelis Laurensz Andeweg
1605-1650
Pietertje Cornelisdr Andeweg
1608-1685
Bastiaen Laurisz van der Kaa
1610-
Annichgen Jansd Pors
1624-
Arij Jacobs Legerwerf
1643-1708
Marijtje Cornelisdr Vaandrager
1649-1725
Willem Jacobs op Sluys
1604-1679
Claertgen Cornelisdr
1628-1706
Derck Geurtzen
1630-
Alitgen Jans van der Staaij
1632-1689
Cornelis Ariensz van der Kulk
1630-
Reymborgh Hendrickx van Gameren
1634-1720
Leendert Foppen van Driel
1639-
Mayken Maertens
1639-
Frans Plaizier
1656-1714
Ardriaantje Gerritsen
1657-
Dammis Ariens van 't Zelfde
-1719
Trijntje Leenders
Gerrit Wouters Hoogwerf
1650-1703
Neeltje Jans
1650-1704
Willem Cornelis de Waerd
Ariaentjen Schalcken
1655-
Evert Hendricksen van den Bergh
1646-
Ariaantje Florisdr Tol
1644-1701
Willem Pietersz Penning
1638-1681
Trijntje Leendertsdr Mijnlief
1644-1733
Gijsbert Jacobsz Nugteren
1633-1704
Cornelia Jacobs van Vreem
1644-1719
Bastiaan Jansz Boer
1646-1719
Jenneke Ariens Oostende
1642-1712
Wilm Hendricksz Moerkercke
1655-1718
Lena Hendriksd Leenheer
1650-1719
Cornelis Cornelisse Andeweg
1636-1709
Lijntje van der Ca
1637-1696
Jan Pietersz van Oort
1655-
Lijsbeth Pieters
1660-
Cornelis Ariens Legerwerf
1669-
Pleuntje Willems van Sluijs
1664-
Aert Dirksz van der Staaij
1662-1739
Sijtje Cornelisdr van der Kulk
1661-1722
Maerten Leendertszn van Driel
1682-1748
Jannetje Fransdr Pleijzier
1690-
Arij Damasz van 't Zelfde
1673-1754
Geertruydt Gerrits Hogerwerf
1682-1719
Arie Cornelis van der Waal
Heijltje Willems de Waart
1697-
Jan Evertszn van den Berg
1669-
Neeltje Willemsdr Penning
1670-
Jacob Gijsberts Nugteren
1686-1771
Lijntje Boer
1686-1777
Paulis Willemsz Moerkerken
1681-
Pietertje Cornelis Andeweg
1688-1734
Pieter Jansz van Oort
1682-
Claartje Cornelis Lagerwerf
1695-
Ary Aertsz van der Staaij
1698-1758
Ariaantje Maartensdr van Driel
1713-1786
Damme Ariens van 't Selfden
1703-
Cornelia Ariens van der Waal
1714-
Fleuris Jansz van den Berg
1695-
Jenneke Jacobs Nugteren
1714-
Hendrik Moerkerken
1725-
Pleuntje van Oort
1725-
Leendert Foppe van der Staaij
1739-
Geertrui van 't Selfden
1748-
Arij Fleurisse van den Berg
1749-
Lijntje Moerkerken
1760-
Johannis Leendertzn van der Staaij
1782-1871
Jenneke Ariese van den Berg
1791-1872
Leendert van der Staaij
1812-1879