Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Bronnen
|
Rapporten
|
Kalender
|
Begraafplaatsen
|
Grafstenen
|
Statistieken
|
Familienamen
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
Francais
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Voeg bladwijzer toe
Elisabeth de Zeeuw
1822 - 1891 (69 jaar)
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Standaard
|
Verticaal
|
Compact
|
Box
|
Alleen tekst
|
(Uitgebreide)kwartierstaat
|
Voorouderwaaier
|
Media
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Willem Pietersz de Dijck
-1574
Dirck Pieters van der Goude
Neeltje Cornelisdr
Aert Heijmansz
1525-1608
Vinck Janssen
1580-1677
Anneken Ellaerts
1578-
Adriaen Jacobs
Margrieta Jaephetsdr
Arien Ariensz Nuchteren
1545-1620
Jacob
1525-
Appolonius Dircksz Verschoor
1545-1624
Maria Adriaensdr den Roonaert
1550-1600
Andries Andriaens Timmerman
1530-1585
Jannigje Cornelis
1540-1591
Robbrecht Leendertsz Hordijk
1540-1600
Dirkje Adriaansdr
1544-
Jans Jans de Oude in 't Veld
1540-1612
Niesje Pietersdr Cranendonck
1535-1580
Leendert Jacobs Besemer
1540-1611
Aeltgen Leendertsdr
1540-1619
Cornelis Adriaens de Jonge Leeuwenburg
1540-1599
Jenneken Aartsdr
1545-
Aert Aertsz Calis
1554-
IJchtgen Ariensdr Arijswager
1559-
Adriaen Jacobsz van der Es
1554-1631
Elisabeth Jans van Sijderveld
1558-
Adriaens Zegers
1535-1599
Neeltje Cornelisd Brouwer
1560-1609
Leenaert Japhets
1561-
Catrijna Gheerits
1563-
Pieter Pieters Cranendonck
1530-1600
Adriaentge Gerrits
1540-1608
Simon Theunisz
1550-1592
Joost Jansz Tuck
1568-1641
Beeltjen Dirx
1565-1619
Leenaert Japhets
1561-
Catrijna Gheerits
1563-
Pieter Pieters Cranendonck
1530-1600
Adriaentge Gerrits
1540-1608
Simon Theunisz
1550-1592
Hendrik Donckers
Geertruid
Gilles Baerntsz van Gameren
1523-1561
Adriaantje Adriaans Jacobs
1525-1562
Pieter Pieters Danser
1540-1585
Fijtje Jacobs Meijnaert
1545-1621
Adriaen Adriaensz
1520-
Pauwel Adriaensz
1517-1567
Beatrijs Cornelisd Cranendonck
1531-1574
Cornelis Anthonis Lodewijcksz
1543-1584
Niesken Cornelisdr van Driel
1549-1610
Mattheus Cornelisse
Toentien Heijndricksdr
1562-
Sebastiaen Adriaensz van der Kolck
1556-
Willemken Adriaens
Herman Willemsz
1495-1557
Maritgen Ariaensdr Nissen
1505-1568
Jacob Snijder
1540-
Pieter Willemsz Gerrits
1500-1557
Andries Cornelisz
Pieter Willems (op) de Dijck
1570-1605
Maritgen Adriaansdr
1565-1605
Pieter Jansz Cramer
1566-1618
Adriaantje Simons
1580-
Willem Cornelisz Schansman
1585-
Sijgje Dirks
1590-
Leneart Theunis
Teunis (Anthonis) Aerts
-1634
Mariken Jacobsdr
-1634
Pieter Vincken
1600-1633
Ariaentje Cornelis
1606-1665
Inge Adriaensz
Neeltje Maertens
Gerrit Meeuwsen
1565-
Cornelis Cornelisse
1575-
Marijtje Hermans
1580-
Adriaen Adriaensz de Jonge Nuchteren
1575-1652
Mariken Jacobsdr
1575-1616
Adriaen Jacobs op 't Dorp
1556-1623
Christina Pleunen Verschoor
1575-1607
Jan Jaecks
1600-1643
Willemtje Willems
Cornelis Andriesse Timmerman
1560-1638
Marrigje Bastiaens
1570-1624
Aelbert Aerts Craeyesteyn
1565-
Machtelt Corsse
1570-
Adriaen Robbrechts Hordijk
1570-1658
Adriaantje Jans in 't Veld
1575-1613
Arien Elderts
1565-
Heyltjen Lenaerts Besemer
1570-
Aert Cornelisz Leeuwenburg
Roockxen Aertsdr Calis
1579-1609
Jacob Ariens van der Es
1580-1641
Ariaentje Adriaansd Zegers
1585-1613
Gerardt Adriaensz Mijnlief
1555-1626
Inkgeken Leenders
1583-1651
Anthonis Pietersz Cranendonck
1567-1641
Soetje Simonsdr
1571-1610
Evert Heyndricksz
1596-
Lijsbeth Joosten
1600-1641
Dirck Ariens Toll
1580-1654
Leentgen Gijsbrechts
1585-1669
Willem Pietersz "de Cleynen" alias Penninck Penning
1550-1626
Baelken Pieters Huybertsdr
-1627
Pieter Jacobs Aertszn Kranendonk
1565-1633
Ingetje Hendricksdr
-1639
Gerardt Adriaensz Mijnlief
1555-1626
Inkgeken Leenders
1583-1651
Anthonis Pietersz Cranendonck
1567-1641
Soetje Simonsdr
1571-1610
Aert Palincx
Aeltje Donckers
Bastiaan van der Kulk
Gerrit Gillessen van Gameren
1555-1616
Liedewij Reijmburch
1560-1598
Pieter Jansz Cramer
1566-1618
Adriaantje Simons
1580-
Bastiaen Adriaensz van der Jacht
1580-1620
Aelbertje Pieters Danser
1585-1645
Aert Aertsz Calis
1554-
IJchtgen Ariensdr Arijswager
1559-
Adriaen Pauwelsz Cranendonck
1567-1646
Ariaentje Cornelisd
1575-1627
Cornelis Teeuwe Velthoen
1580-1645
Joosgen Bastiaenen
1584-
Eldert Jansz
Goosen Ariensz
1565-1603
Lijntge Geritsdr
1543-1609
Pieter Willemsz
Maritge Adriaensdr
Cornelis Hermansz
-1591
Maryken Jansdr
1514-
Adriaen Pleunen Slickerveer
1563-
Pietertje Henderixdr
Jan Jacobssen Snijder
1568-
Janneke Adriaansd
1574-
Gerrit Pieters Cranendonck
1530-1575
Marijchen Andriesdr
1543-1589
Aryen Pieters de Zeeuw
1591-1667
Janneken Pieters Cramer
1605-1667
Cornelis Willemsz
1614-
Lijsbeth Leendertdr (Lenearts)
Jacob Teunisz Droogendijck
1616-1688
Lijntje Pieters Vinck
1629-1712
Pieter Ingens
Marijtje Dirks
Tobias Cornelisz
1590-1644
Corstiaan Gerritsz
1596-1648
Maeijken Cornelisdr
1600-1632
Jacob Ariens Nuchteren
1601-1662
Neeltje Aryensdr op 't Dorp
1605-1663
Jacques Luyndertsz van Vreem
1620-1694
Martijntge Jansdr
1623-1644
Arie Cornelisse Timmerman
1600-1661
Machelken Aelberts Craeyesteyn
1570-
Hendrik Gerrits van Spal
Jacobje Cornelis
Pieter Adriaensz in 't Veld
Trijntje Ariensdr Besemer
1609-1676
Cornelis Aertse Leeuwenburg
1607-1652
Neeltjen Jacobs van der Es
1612-1680
Leendert Gerritse Mijnlief
1602-1674
Neeltje Teunisse Cranendonck
1607-1647
Hendrik Evertsen
-1679
Trijntje Janse
1624-1682
Floris Dirckse Thol
1612-
Janneken Claessen
1613-
Pieter Willemsz Penning
1599-1664
Sijgje Pietersddr Kranendonk
1606-1653
Leendert Gerritse Mijnlief
1602-1674
Neeltje Teunisse Cranendonck
1607-1647
Godefridus Geurtzen
1600-
Jan Ebben
1600-
Geeske Palincz
1606-
Arie van der Kulk
1598-
Maartje Cornelisse
1602-
Hendrik Gerritsz van Gameren
1590-1664
Bastiaans Pieters
1602-
Cornelis Pietersz Bravenboer
1580-1650
Adriaentgen Heijndricx
Doen Cornelisz van Tol
1590-1659
Pleuntje Bastiaens van der Jacht
1616-1659
Adriaen Pieters van der Leer
Marijtje Leenderts
Herbert Cornelisse
1605-
Grietje Cornelis
1610-
Adriaen Aertsz Calis
1588-
Roockjen Adriaens Cranendonck
1607-
Matheeus Cornelisz Velthoen
1611-
Jannetje Elderts
1611-1678
Adriaen Goossenz Bom
1591-1644
Lijsbet Pietersdr
1600-1639
Blasius Cornelisz Blijgeest
1585-1645
Anneken Cornelisdr
1593-1632
Leendert Ariensen Slickerveer
1595-1661
Swaentien Jansdr Snijder
1600-
Hendrick Gerritsz Cranendonck
1565-1618
Hilletje Teunisdr
1590-1669
Cornelis Ariensz de Zeeuw
1640-1716
Willemtie Cornelisz Schansman
Teunis Jacobsz Droogendijck
1653-1702
Stijntje Jans
Inge Pieters
Aeltien Aryens
Arie Pieters Hoogvliet
Leentie Leenderts
Geert Lamberts
Geesken te Broecke
Berent Bulsinck
Lijsbeth Doorninck
Willem Tobiasz Vlasblom
1630-1668
Pietertje Corstiaansdr
1632-1699
Gijsbert Jacobsz Nugteren
1633-1704
Cornelia Jacobs van Vreem
1644-1719
Mattheus de Haen
Jeannette Francot
-1720
Arij Arijens van der Wulp
Lijsbeth Hendricks van Spal
1649-
Job Cornelisz Heinoord
Maritghjen Jacobsdr
Jan Hendricksz Houmes
1635-
Ariaeantje Pieters Hordijk
1635-1702
Aert Cornelisz Leeuwenburgh
1633-
Soetje Leendertsdr Mijnlief
1631-1667
Evert Hendricksen van den Bergh
1646-
Ariaantje Florisdr Tol
1644-1701
Willem Pietersz Penning
1638-1681
Trijntje Leendertsdr Mijnlief
1644-1733
Derck Geurtzen
1630-
Alitgen Jans van der Staaij
1632-1689
Cornelis Ariensz van der Kulk
1630-
Reymborgh Hendrickx van Gameren
1634-1720
Cornelis Cornelisz
1620-
Pleuntje Doensdr van Tol
1630-1702
Jan Cornelisz Vinck
-1659
Neeltje Ariens van der Leer
-1686
Cornelis Herbertse de Jonge van der Sluijs
1634-1678
Marijcke Adriaens Pauw
1641-
Wouter Huijgen van der Waal
1620-
Christina Christiaans
1620-
Aert Ariens Kalis
1638-1666
Leentje Teeuwen Velthoen
1638-
Goosen Ariensen Bom
1618-1689
Maaiken Blasen Blijgeest
1614-1705
Jacob Leenderts Slickerveer
1622-1709
Annittgen Henricx Cranendonck
1615-1709
Ary Cornelisse de Zeeuw
1675-1757
Jannetje Teunisdr Drogendijck
1679-1757
Pieter Ingense Hordijk
1669-
Lijntien Ariens Hoogvliet
1685-
Geert Geertsz Slotboom
1684-
Griete Berentsdr Bulsink
Corstiaen Willemsz Vlasblom
1668-1739
Stijntje Gijsbertsdr Nuchteren
1670-1739
Gerrit Matheusz de Haan
1680-
Lijsbet Maesse
Cornelis Gerritsz de Nuijver
1679-
Bergijna Dingemansd Lugten
1684-
Cors Teunisse van Pelt
1670-
Machteltje Ariens van der Wulp
1675-1705
Jacob Jacobsz Heinoord
1656-1717
Annetje Lauwerensdr de Haas
Hendrik Jansz Houmes
Neeltje Aerts Leeuwenburgh
1662-
Jan Evertszn van den Berg
1669-
Neeltje Willemsdr Penning
1670-
Aert Dirksz van der Staaij
1662-1739
Sijtje Cornelisdr van der Kulk
1661-1722
Doen Cornelisz Bravenboer
-1724
Dirckje Pieters van der Waal
1655-1721
Cornelis Jans Kooijman
1654-1712
Ariaantje Cornelisd van der Sluijs
1662-1738
Huig Woutersz van der Waal
1655-
Rookje Aertsd Kalis
1662-
Blaes Goosen Bom
1650-1725
Jannighjen Jacobsd Slickerveer
1657-1714
Cornelis Arentse de Zeeuw
1712-1743
Aeltje Pieters Hordijk
1708-1746
Gerrit Slotboom
1708-
Willemijntje Kortiana Vlasblom
1699-
Mattheus Gerritsz de Haan
1702-1780
Regina Cornelisd de Nuijver
1702-1762
Arie Corsse van Pelt
1700-1784
Lena Cornelisd Goud
1705-1785
Jacob Jacobsz Heinoord
1682-1766
Soetje Hendriksd Houmes
1699-
Willem Janszn van den Berg
1702-
Willemtje Aertsdr van der Staaij
1701-1774
Cornelis Doene Bravenboer
1679-1754
Elisabeth Cornelisd Kooijman
1683-1737
Wouter Huijgsz van der Waal
1690-
Maeijken Blaesen Bom
1690-
Arie Cornelisse de Zeeuw
1735-1800
Grietje Gerritsdr Slotboom
1735-1808
Mattheus Mattheusz de Haan
1744-1817
Maggeltje van Pelt
1744-1779
Jacob Jacobsz Heinoordt
1724-
Fijgje Willemsd van den Berg
Dirk Cornelisz Bravenboer
1710-
Jannetje Wouters van der Waal
1717-
Gerrit Ariesse de Zeeuw
1763-1827
Regina de Haan
1771-1798
Willem Jacobsz Heinoordt
1752-1795
Elisabeth Bravenboer
1762-1820
Arie de Zeeuw
1792-1841
Jannigje Willemsd Heijnoordt
1792-1869
Elisabeth de Zeeuw
1822-1891